reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

reklama
Nie chcę zakładać nowego wątku, a chciałabym się dowiedzieć, czy macie może jakieś doświadczenia z dr Wojciechowską (alergolog). Chodzę do niej z Małym od października. Trafił mi się wyjątkowy alergik - z astmą, alergią skórną, pokarmową i wszystkim, co popadnie.

W Szczecińskiej służbie zdrowia kompletnie się nie orientuję, bo przeprowadziłam się tu we wrześniu 2012 :blink:
 
Dziewczyny czy możecie polecić dobrego gastrologa dziecięcego, który przyjmuje peywatnie. Państwowo kolejki są kilkumiesięczne. Kassi ma problem z zaparciami. Paramy się z tym od okolo dwóch miesięcy. Po grypie jelitowej zrobiły jej się zaparcia. Byliśmy już raz na lewatywie na Wojciecha. Istny koszmar dla dzieciaczka. I musimy znaleźć szybko kogoś kto pomoże. U pediatrów i rodzinnej już byliśmy. Nie są w stanie pomóc. Jeśli możecie kogoś polecić to bardzo proszę.
 
Niestety odnośnie gastrologów dzieciecych sie nie wypowiem, ale miałam doczynienia z tymi dla dorosłych. Najlepszy wg mnie to Boer, podejscie ma, młody, dociekliwy i nie naciaga, wiec wydaje mi się, ze małej też by mógł pomóc.
 
Wszelkie znaki na niebie wskazują,że się potomstwa mogę doczekać. Poprzednia ciążę prowadził mi lekarz 200od Szczecina, a teraz to już wolę mieć kogoś na miejscu i wolę na NFZ. Możecie kogoś polecić?
 
przejrzyj watek od początku, dziewczyny polecaja lekarzy, ja sama pytałam o lekarza od spraw trudnych i ciąż zagrożonych, na razie zebrałam dane
dr Ira
Dr Świderski
dr Sroczyński
dr Bilar
Dr Banach
te nazwiska sie głównie pojawiały
 
Na NFZ mogę polecić z całego serca doktora Dariusza Dębowskiego przyjmującego w Falcku na Narutowicza - super lekarz, który pracuje w szpitalu, super opieka, bardzo miły i doświadczony. Drugim, którego polecę z czystym sumieniem to dr Pychtin, przezabawny, bardzo dobry lekarz, pilnujący zdrowia pacjentki od A do Z, gdybym miała być drugi raz w ciąży, a dr Dębowski nie mógłby się mną zająć to na niego bym się zdecydowała. Nie wiem czy przyjmuje na NFZ gdzieś w gabinecie, na pewno na przeciwko przychodni budowlanej ma prywatny gabinet.
 
reklama
Dziewczyny czy możecie polecić dobrego gastrologa dziecięcego, który przyjmuje peywatnie. Państwowo kolejki są kilkumiesięczne...
Ja mogę polecić dr Szymanowicz. Nie jest zbyt miła (choć podobno na prywatnych wizytach jest) ale jest rzetelna. Prowadziła mojego syna w szpitalu na Unii, szukała aż znalazła. Jest jeszcze dr Mokrzycka - jest ordynatorem na Unii - ale nie wiem czy ma prywatny gabinet. Dr Mokrzycka jak to w szpitalu również badała moje dziecko i jak dla mnie jest bardziej przystępna, no i rodzice dzieci, które nie pierwszy raz były w szpitalu bardzo ją chwalili.
 
Do góry