reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

Wszelkie znaki na niebie wskazują,że się potomstwa mogę doczekać. Poprzednia ciążę prowadził mi lekarz 200od Szczecina, a teraz to już wolę mieć kogoś na miejscu i wolę na NFZ. Możecie kogoś polecić?

Gratulacje :-).

A tak z innej beczki to jesteśmy sąsiadkami, dopiero teraz zaskoczyłam...
 
reklama
Cześć dziewczyny, chcę zmienić lekarza dla mojej córki i dlatego chcę Was o to zapytać. Przejrzałam wątek i pytanie czy nadal uważacie że dr Sobczyk z Kadłubka jest dalej tak dobry jak pisałyście. Szukam lekarza który wysłycha to co mam do powiedzenia i coś doradzi i będzie drążył temat tak aby znaleźć dobre rozwiązanie, zależy mi na kimś kto od razu nie przepisuje antybiotyku tylko żeby mieć dziecko z głowy. Jak jest w przychodzni na Kadłubka z rejestracją chorego dziecka czy przyjmują w ten sam dzień? Bo w naszej przychodni zawsze nie ma wolnych miejsc i wychodzi na to że i tak zawsze jedziemy na dyżur. Jeszcze pytania czy któraś z was należy do przychodni na Osowie? Rozważam te dwie przychodnie bardziej w stronę Kadłubka tylko właśnie problem kogo wybrać dla córki która często ma anginę i w związku z tym pojawiła się też cysta na języczku ale nasza lekarka ma to w nosie :) Dziękuję za porady
 
Ja mam dobre doświadczenia z drem Sobczykiem. Na pewno nie można zarzucić mu nadmiernego stosowania antybiotyków. U niego antybiotyk czy maść sterydowa to raczej ostateczność. Co do rejestracji to jeżeli dziecko poważnie chore (np. gorączka) to wcisną, nawet jak nie ma miejsc, jako pacjenta dodatkowego. Z "bzdurami" trzeba czekać.
 
Gurek dziękuję za informację. Właśnie chciałabym żeby lekarz przepisał antybiotyk jak już faktycznie trzeba a nie jak teraz nasza lekarka przepisała nam kolejny antybiotyk tylko dlatego że angina już wyleczona ale katar został :/ A z rejestracją właśnie chodzi mi o to jak dziecko gorączkuje cała noc rano dzwonie do przychodni i starają się przyjąć a w naszej za każdym razem jak dzwonie nie ma miejsc a jak się przychodzi do przychodni to pusto...
 
Czy któraś z Was zna lekarza diabetologa, który zajmuje się cukrzycą ciężarnych i przyjmuje prywatnie?

Polecono mi dr Ogonowskiego, ale telefonicznie poinformował, że ciężarnych prywatnie nie przyjmuje :/
 
Północny wiatr ja aktualnie chodzę ze swoimi dziećmi do Ewy Zeńczak. Przyjmuje prywatnie na Poniatowskiego. Młodszy synek ma astmę. Zaczął chorować jak miał 6 tyg. Moja tułaczka po lekarzach była bardzo dłuuuuga. Na tyle, że pojechaliśmy na diagnozę do Rabki Zdrój. To co wcześniej stwierdził wcześniej wyżej wymieniony lekarz zostało potwierdzone. Lekarka bardzo przejmowała się stanem mojego dziecka, że nawet sama dzwoniła i pytała się o stan zdrowia.
Drugim typem jest dr Ewa Ciechanowska. Pierwsza wizyta prywatnie w przychodni na Lubelskiej, później skierowała nas do poradni w Zdrojach. Nie mogę jej nic zarzucić, w poradni synek miał zrobione bardzo dużo badań. Lekarz jak najbardziej godny polecenie. Szkopuł cały w tym, że po wizytach w poradni zawsze byłm chory. a to załapał jakiegoś wirusa a to bakterie. Stwierdziłam, ze nie ma sensu dalej tam jeździć. Nie wiem czy to będzie miało dla Ciebie znaczenie ale E. Zeńczak robiła bardzo dokładną rozpiskę dawkowania leków.
Na pewno odradzam Piotrowskiego. Chaotycznie bada, zero badań...dla mnie na Nie. Jak masz jeszcze jakieś pytrania to pisz ;)Chętnie odpowiem.
 
reklama
A ja uwielbiam szczerze dra Piotrowskiego i mam do niego 100 % zaufanie. Moja córka astmatyczka wyszła dzięki niemu na prostą. Prawie nie choruje, przeziębienie trwa do 2 dni, a wcześniej każdy katar kończył się zapaleniem oskrzeli lub płuc.
 
Do góry