reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

reklama
Polecam wspaniałego pediatrę Pana Jacka Rudnickiego. Pracuje w szpitalu na pomorzanach, przyjmuje również prywatnie. Ciepły, serdeczny, a przede wszystkim świetny specjalista.Kocha maluchy i to się czuje:) Podaje numer: 0 601 565044. Trzeba byc cierpliwym, bo często trudno sie do niego dodzwonić (szpital).


potwierdzam
opiekuje się moim maluchem na pomorzanach super lekarz wszystko mi tłumaczy co z małym zawsze moge do niego iśc czy zadzwonic jak mam pytania czy wątpliwości
 
I ja mam pytanie/

Czy znacie może przychodnię na Redzie i pracujące tam lekarki? Teraz jestem w przychodni na ku słońcu, ale nie jestem zadowolona, więc szukam ...

dzięki
 
ja chodze z dziecmi juz 3 lata do przychodni na redzie. Polecam dr Pawlus, bardzo miła i rzetelna lekarka rodzinna a na dodatek pediatra.
 
I ja mam pytanie/

Czy znacie może przychodnię na Redzie i pracujące tam lekarki? Teraz jestem w przychodni na ku słońcu, ale nie jestem zadowolona, więc szukam ...

dzięki

ja chodze tam od początku istnienia nie wiem nawet ile to już lat ale sporo;-)

choidze do dr Pawlus polecam :)
 
ja chodze z dziecmi juz 3 lata do przychodni na redzie. Polecam dr Pawlus, bardzo miła i rzetelna lekarka rodzinna a na dodatek pediatra.

:-)dzięki,

dziewczyny z tego co wiem to bardzo mała przychodnia, nie jestv to uiążliwe, nie ma tłoku, są duże kolejki? i jak jest ze szczepieniami?

zastanawiam się jeszcze nad przychodnią na ul.hrubieszowskiej?
 
ja z małą chodzę do dra Chudyckiego,
mamy bliżej do Pyrzyc więc tam jeździmy, mimo złych opinii na necie ja jestem bardzo zadowolona
 
reklama
Witam dziewczyny, też jestem ze Szczecina .Jeśli któraś z was jest z prawobrzeza to super lekarka jest w Zdrojach,dr Paprota.Przyjmuje prywatnie w szkole pods. Ma super opinie.Jeśli chodzi o ortopedę to najlepszy w szczecinie jest Karkosz,strasznie ma długie terminy,ale zawsze jechałam wtedy kiedy potrzebowałam i udawało mi sie do niego dostać bez wcześniejszej rejstracji.Jest on ordynatorem ortopedi dziecięcej w szpitalu w Zdrojach i przyjmuje tez w przychodni na ul.Marii Curie Skłodowskiej.
 
Do góry