reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

witam ja szukam dobrego pediatry w centrum,
jestem zapisana na Staromłyńskiej ale moja pediatra nie ma podejscia do dzieci i zbyt szybko przepisuje antybiotyki
 
reklama
Adminko wrzuć mój wątek gdzie chcesz, tylko niech mi ktoś pomoże. :)

Moja dzidziucha gryzie mnie tak, że mam gwiazdy w oczach i nie tylko. Miałam skoki gorączki i wyczailiśmy, że właśnie jak młoda mnie pogryzie, to mi gorączka skacze.
Słyszałam, że są poradnie laktacyjne. Szukam w necie - pokazuje jakieś adresy, np. szpital PKP - już go nie ma.
Ale czy w szpitalu rzeczywiście pomogą?
Może źle przykładam dziecko do piersi. Może też ból powoduje to, że ma tyłozgryz (po mamusi i tatusiu :) ). Może są jakieś poradnie prywatne albo ktoś kto może pomóc i doradzić?
W większości używam osłonek na piersi ale mała prawie nic przez nie nie pije, bo mleko wycieka z buzi. Mam oslonki Aventu i Lovi rozmiar standard. Wygląda na to, że mała nie nadąża z przełykaniem. Kupiłam też osłonki Lovi rozmiar S, żeby były mniejsze dziurki ale strasznie w nich mnie gryzła.
Zależy mi na karmieniu bez osłonek - ponoć lepiej tak dla zgryzu.
Możecie coś doradzić zrozpaczonej?

Pozdrawiam Hania
 
Haniu:-)
wiem ze przy szpitalu w zdrojach jest poradnia laktacyjna....

pierwszy miesiąc kamienia mojej córci tez był straszny - płakałam jak ona ssała ---pozniej wszystko się unormowało....

a próbowałaś nakładek silikonowych?

jak sie w ogóle macie? jak niunia?
pozdrawiam
 
a ma ktoś może namiary na jakiegoś ortopede dobrego?

Bogusław Kulbaczewski - przyjmuje w przychodni szpitala wojskowego.

Będę szukała teraz lekarza rodzinnego dla mnie i dla małej. Obecnie jestem na Odzieżowej ale już mi tam coraz odpowiada.
Specjalizacja pediatria została zlikwidowana kopę lat temu. Pediatrzy, którzy pozostali są już wiekowi. Wlaśnie dziś była u nas moja przyszywana ciocia, która jest pediatrą. Emerytka, tylko pracuje jeszcze w Medicusie. Obejrzala małą i poradziła co do jej brzydkich kupek. Dokładnie zmianę sztucznego mleka na takie ze znaczkiem SL (o niskiej zawartości laktozy). Mężowi udało się kupić Humanę SL. Problemem może być moje mleko niestety. Jestem przyzwyczajona do kosmicznych diet ale już nie wiem co bym miała wykluczyć z mojej. W końcu może mieć uczulenie na cokolwiek. A wywalić wszystko z jadłospisu, to o suchym chlebie i widzie trudno żyć. :) Nie mówiąc już o wykarmieniu.
Co do wyboru lekarza zastanawiam się nad Łuczniczą lub Podgórną. Na Łuczniczą mam blisko i mogła bym tam na piechotę iść z wózkiem. Na Podgórnej ciężko zaparkować no i kolejki w przychodni. Myślę o lekarce Iwonie Hornowskiej.
Nie wiem jak z kolejkami na Łuczniczej i nie znam tam lekarzy.
Możecie coś w tym względzie doradzić?
Pozdrawiam Hania
 
Ostatnia edycja:
Poszukuje dobrej Pani pediatry no moze byc Pan znacie jaks dajcie namiary
ticker.php

024013950.png
 
Poszukuje dobrej Pani pediatry no moze byc Pan znacie jaks dajcie namiary

Ja znam, ale wizyta jest dość droga (120zł), ale mogę polecic z czystym sumieniem- zwłaszcza przy problemach z układem pokarmowym, ale nie tylko. Ma super podejście do dzieci i do rodziców;-)
Jak będziesz zainteresowana pisz na prv
 
Ja znam, ale wizyta jest dość droga (120zł), ale mogę polecic z czystym sumieniem- zwłaszcza przy problemach z układem pokarmowym, ale nie tylko. Ma super podejście do dzieci i do rodziców;-)
Jak będziesz zainteresowana pisz na prv
No wiesz przy mojej obecnej sytuacji raczej nie realne jest placic za wizyte. Dzecko jest zdrowe chcialam tak ogolnie poznac jakiegos lekarza.
024013950.png
 
W takim razie zupełnie Ci się to nie opłaci- ale jakby coś to naprawdę warto- ja ostatnio się zapożyczyłam, żeby mieć na wizytę, ale po prostu ufam tej lekarce :tak:
 
reklama
W takim razie zupełnie Ci się to nie opłaci- ale jakby coś to naprawdę warto- ja ostatnio się zapożyczyłam, żeby mieć na wizytę, ale po prostu ufam tej lekarce :tak:
Takiego trzeba miec lekarza trzeba mu ufac wkoncu nie nic wiecjej w naszym zyciu jak nasze skarby
ticker.php
 
Do góry