reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

reklama
Haniu:-)
wiem ze przy szpitalu w zdrojach jest poradnia laktacyjna....

pierwszy miesiąc kamienia mojej córci tez był straszny - płakałam jak ona ssała ---pozniej wszystko się unormowało....

a próbowałaś nakładek silikonowych?

jak sie w ogóle macie? jak niunia?
pozdrawiam

W szpitalu w Zdrojach jest bardzo dobra poradnia laktacyjna. Bezpłatna dla kobiet rodzących w tym szpitalu. Jak dla innych to nie wiem.
Polecam stronę i forum komitetu upowszechniania karmienia piersią - bardzo dużo dobrych informacji
 
Muszę zarejestrować dzidzię do okulisty. Ma mieć wizytę w wieku 3 miesięcy.
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego okulistę, który da radę z dzieckiem? :)
Hania
 
Muszę zarejestrować dzidzię do okulisty. Ma mieć wizytę w wieku 3 miesięcy.
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego okulistę, który da radę z dzieckiem? :)
Hania

Ja byłam w przychodni na 3 Maja (dawna kolejowa) u dr Przerwy (babeczka). Obsłużyła nas miło i fachowo. Nie musieliśmy długo czekać na wizytę. Rejestracja w miarę na bieżąco.
 
ja chodizlam do Okulisty do tomalu do Medikusa teraz wiem ze przyjmuje takie maluchy w mierzynie w przychodni na Grafitowej wogole fajna przychodnia mimo ze zmieniłam adres i mam do nich 20 km to nie zmieniam przychodni
 
reklama
Do góry