reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

Dołączył(a)
20 Marzec 2008
Postów
1
Witam wszystkie mamy. Poszukuję dobrego, sprawdzonego Pediatry, może kogoś mi polecicie. Pozdrawiam:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
u mnie na ulicy jest dosyć fajna lekarka - dosyć dużo dzieciaczków do niej przychodzi prywatnie:tak:...nazywa się Anna Sokala
 
Hej!
Ja polecam dr Beatę Litwińską-Zujko.Cudowny lekarz, niesamowite podejście do dzieci.:-)Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza z takim powołaniem. Bardzo przejmuje się swoimi bobaskami i dokładnie pamięta każdego. Przyjmuje w Medycynie rodzinnej na ul. Odzieżowej na NFZ codziennie z rana. Polecam też jej męża dr Zujko przyjmuje w tej samej przychodni tylko on jest rodzinnym a ona rodzinnym i pediatrą.
 
O ile dobrze wiem, to dr Zujko też jest pediatrą :-) Jak moje dzieci były małe, zawsze do niego chodziliśmy przed szczepieniami. I ja osobiście bardzo lubię przychodnię przy Odzieżowej, choć chodzę tam do innego lekarza (też świetnego).
 
Polecam wspaniałego pediatrę Pana Jacka Rudnickiego. Pracuje w szpitalu na pomorzanach, przyjmuje również prywatnie. Ciepły, serdeczny, a przede wszystkim świetny specjalista.Kocha maluchy i to się czuje:) Podaje numer: 0 601 565044. Trzeba byc cierpliwym, bo często trudno sie do niego dodzwonić (szpital).
 
Moi drodzy dr Zujko już nie przyjmuje na Odzieżowej została ordynatorem w szpitalu w Pyrzycach - na Odzieżowej został tylko jej mąż - też pediatra (i tylko on jako pediatra). Moja córka była pacjentką Pani Zujko i teraz chciałam przepisać ją do Pana Zujko ale mi nie pozwolono - podobno ma pacjentów ponad limity i mu NFZ nie płaci za dodatkowe osoby, ponieważ żaden inny lekarz mi nie odpowiada na odzieżowej (byłam raz na dyżurze i dziękuję bardzo kobieta w ogóle nie wiedziała co ma robić z małą i nie wiedziała co jej jest - skończyło się na tym że i tak wezwałam prywatnie innego lekarza do domu) Poszukuje innej przychodni - wiadomo na NFZ bo jak trzeba zrobić jakieś wyniki to po co płacić no i kwestia szczepień też tu wchodzi w grę - prywatnych lekarzy jest full- można wybierać i przebierać- gorzej z tymi na ubezpieczenie.Trafiłam do przychodni na Kadłubka i mogę Julię zapisać do Doktora Sobczyka lub do Buchlińskiej Mochol, Dagmarka2078 tu pytanie do Ciebie, Ty polecasz Sobczyka - możesz powiedzieć coś więcej o Nim?I w ogóle jak funkcjonuje ta przychodnia - bo Odzieżowa się popsuła ostatnio - w poniedziałek rejestrowali na cały tydzień :crazy: a dzieci chorują rożnie - najczęściej przed samym weekendem- a na Odzieżowej rejestracji bieżącej nie było:crazy:
 
oj no wlasnie ja rowniez zrezygnowalam z odziezowej gdyz jak bylam chora danego dnia i potrzebowalam pomocy akurat od reki to wiecznie cos bylo :proponowali mi np wizyte na za 3 dni przeciez to jest niepowazne.Moja wikusia od poczatku chodzi do dr Sobczyka namiar dostalam rowniez z polecenia i jestem bardzo zadowolona,gdy dziecko jest chore rejestruje rano i wybieram sobie godzine ktora mi odpowiada i tego samego dnia jestem przyjeta z dzieckiem, Dr sobczyk to rewelacyjny pediatra chetnie sluzy porada i zawsze ma czas.ma podejscie do dzieci ,odpowie na kazde nurtujace [pytania, poza tym przychodnia dziala calodobowo jak w niedziele czy swieta, takze naprawde polecam:-)ja rowniez sie tam przenioslam do lekarza rodzinnego i panie w rejestracji rejestruja mnie rano a w zaleznosci od ktorej moja doktor przyjmuje tego samego dnia jestem przyjeta.polecam
 
WITAM WSZYSTKICH!!!TAK DLA INFORMACJI DOKTORA PAWLA ZUJKO JUZ TEZ NIE MA NA ODZIEZOWEJ:-(OD PAZDZIERNIKA NAD CZYM BARDZO UBOLEWAM,JEST TO NAPRAWDE WSPANIALY LEKARZ!!!ZONA ZRESZTA TEZ.A PRZYCHODNIA NA ODZIEZOWEJ ZEPSULA SIE NA MAXA.JESTEM TAM OD SAMEGO POCZATKU,I DZISIAJ PODJELAM DECYZJE ZE PRZEPISUJE SIE NA KADLUBKA.BO ODMOWIONO MI LEKARZA DO WIZYTY DOMOWEJ DO 2LETNIEJ CORCI KTORA MA 39,4GORACZKI.:no:DOKTOR ZUJKO NAWET BY SIE NIE WACHAL ZEBY PRZYJECHAC.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I SPOKOJNYCH SWIAT!!
 
reklama
dziewczyny a może znacie dobrego pediatrę na prawobrzeżu?
u nas w przychodni w Płoni nie ma pediatry i bardzo nad tym ubolewam...
 
Do góry