reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lekarz

Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
4
Witam,jestem tu nowa,ale może Wy będziecie mogli mi pomoc :-) Jestem ze Szczecina i chciałam zapytać czy jest ktoś,kto chodzi do dr Bączkowski Tomasz??
 
reklama
Witam. Udało się może Pani umówić się do Dr Bączkowskiego? Szukam kontaktu do niego. Pozdr

Witam. Niestety nie udało się,nigdzie nie mogłam znalezc kontaktu. Chodze teraz do dr.Celewicz . I albo mnie się wydaje albo dr Baczkowski przyjmuje w tym samym budynku co mój lekarz,ale na 100% nie jestem pewna. Teraz 10 stycznia mam wizytę i zobacze czy to napewno on. Pozdrawiam
 
Do góry