reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze godni polecenia, przychodnie itp (albo godni odradzenia....)

Witam
Dziewczyny z Trojmiasta moglybyscie mi polecic jakiegos dobrego alergologa w Trojmiescie,ktory przyjmuje prywatnie.
Pozdrawiam
 
reklama
Hej! :)
mogę polecić świetnego pediatrę! pani doktor Kiełkowska przyjmuje na oksywiu górnym. wspaniała kobieta ;) ja moj młodszy o rok brat i jeszcze jeden młodszy o 12 bylismy i\u niej zapisani a teraz jest u niej moja coreczka. ma wspaniały kontakt z dziecmi i odpowiada na kazde nawet wydawałoby sie najgłupsze pytanie ;p pozdrawiam :)
 
Ja polecam doktora Wesołowskiego z przychodni Źródło Marii. Nie forsuje antybiotyków, bez problemu u niego ze skierowaniami, a dzieci go lubią :)
 
Ja dla odmiany poszukuję ortodonty

Witaj,
ja byłam z synkiem (wtedy 2-letnim) u dr. Kaiser-Ziorkiewicz w Gdyni na ul. Maszopów (rejon między Karwinami a Fikakowem) - bardzo miła, pozwoliła synkowi obejrzeć gabinet i bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła badanie.
U synka nic nie wyszło, byliśmy tylko na kontroli rok później, więc nie wiem jak wygląda dalsze leczenie - ale jest ogólnie polecana więc może warto spróbować.

pozdrawiam :)
 
Bardzo dobrym alergologiem jest dr.Raczkowska , przyjmuje na trakcie konnym , przy skręcie na traugutta , prywatnie . Ale jest bardzo dobrym lekarzem , pomogła mi wyleczyć się z wieloletniej alergii , widziałam nie raz u nich na testach malutkie dzieci , no nie wiem może półroczne takie doslownie bobaski , i bardzo dużo osób sobie ceni tą lekarkę . ja również polecam , 5 lat leczenia mi właśnie minęło i jest po sprawie , alergii nie ma , zależy też co komu dolega ;)
 
reklama
nas dopadła tarczyca w zwiazku z tym szukam dobrego endokrynologa dzieciecego,najlepiej na nfz ale przyjmujacego tez prywatnie
 
Do góry