reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LEKARZE - OPINIE

Basia80

Podwojna mamusia :)
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2005
Postów
4 075
Miasto
Pl/Irl
Hej jako że jest trudno o dobrych specjalistow a na forum te watki sa rozwalone moze bedziemy wpisywac tu specjalistow ktorzy sie sprawdzili i sa godni polecenia...
ja zaczne - chcociaz kontak mam od jogodki

WARSZAWA
ALERGOLOG

Dr. Krauze
ul. Działdowska (Szpital)
Tel. 452-32-13 i 604 39 28 66

Super specjalista - miła babka - wizyta prywatna (80 zł) - badania państwowe :)
 
reklama
Też tak sądze Basiu80,bardo dobry pomysł:tak:
ja odrazy podaje super neurologa i rehabilitantke!
WARSZAWA
NEUROLOG
dr.Potakiewicz
ul.słoneczna50(wejście od spacerowej)-90zł
REHABILITACJA
mgr.Iwona Osiecka(adres ten sam)-80zł
tel0601338714
wpaniałe,z powołaniem i kochające dzieci-gorąco polecam
 
Witam
A ja słówko o USG w Warszawie u doktora Roszkowskiego ( w szpitalu im. Orłowskiego). Zapewne większosć o nim słyszała, na warszawę jest dość zananym "autorytetem".
Oto mój przypadek:
w 22 tyg.ciąży zdiagnozowano u mojego dziecka na USG echogeniczne jelito, wszystko inne było ok, fałd karkowy w normie ( 6 mm). Wysłano mnie do dr Roszkowskiego, jako do AUTORYTETU w tej dziedzinie. Poszłam na Czerniakowską czy Ludną do szpitala Orłowskiego, odstałam 3 godziny w kolejce, weszłam do gabinetu. Pierwsze pytanie do zestresowanej klientki, jaką byłam, to "po co pani tu przyszła?" Pewnie na kawkę i serniczek, nie? Potem błyskawicznie zrobił USG (nie był delikatny ani rozmowy i skory do wyjaśnień) i stwierdził, że fałd 6 mm to nie norma, a jelito echogeniczne jest. Ale, że on nic więcejnie może powiedzieć bez kłucia i pobrania krwi pępowinowej i czy się decyduję teraz, bo to ostatni dzwonek. Zestresowałam się jeszze bardziej:szok:, ale stwierdziłam, że takiej decyzji nie podejmuje się ad hoc i to samej, bez męża (bo mąż nie moze wejść do gabinetu!!!). Więc podziękowaliśmy sobie nawzajem i zdołowana perspektywą zespołu Downa u dziecka wyszłam.
Mój lekarz prowadzący (polecam, dr Pancześnik, Corten Medic lub Centrum Damiana)
polecił mi dr Makowskiego (św Zofia lub Gabinety Łucka). Na o wiele lepszym sprzęcie USG (mniejsza ziarnistość) zmierzył kilkakrotnie fałd karkowy dziecka i w zadnym momencie nie wyszło mu więcej niż 5 mm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to oznacza, że sam izolowany marker jelito echogeniczne nie rzutuje na zespół Downa. może albo sie wchłonąć, albo ne dać żadnych dolegliwości, albo, niestety, moze oznaczać jakąś chorobę jelit.
Dobrze, że nie dałam się pokłuć w imię poprawy statystyk wykrywalności pana Roszkowskiego
I co powiecie?
Zainteresowanych tematem zapraszam na prywatnego maila honnorata@gmail.com
 
Dziewczyny a znacie jakiegos bardzo dobrego pediatrę z Warszawy, ktory takze przyjeżdza na wizyty domowe?

Ja mialam super lekarke ...ale jest w zaawansowanej ciązy i jest na zwolnieniu:-:)-(
 
reklama
Witam. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u Roszkowskiego. Znam i Makowskiego i Roszkowskiego i jako lekarza polecam R. Jest on człowiekiem oziębłym itp. ale ja nie chodzę do niego jako do kolegi na pogaduchy tylko do specjalisty. Makowski umie zrobić tylko USG na niczym więcej się nie zna, jest miły ale dlatego że pracuje na Żelaznej gdzie panuje sztuczna atmosfera i on sam zachowuje się sztucznie.
 
Do góry