reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
mamusia87 dziękuje zadzwoniłam tam wizyte mamy 17maja tylko u jakiejs innej pani doktor coś na G kurcze zapomniałam nazwiska ale jeszcze musze do nich zadzwonic na początku maja bo przenosza się na inną ulice mam nadzieje ze dadza mi to zaswiadczenie:)
 
hej
byłam dziś w Napromedice na wizycie u dr Soszko. Polecam bardzo !!! Doktor fajna, badania prawie nie poczułam, naprawdę nie mam nic do zarzucenia ani jej ani paniom z recepcji :) I co najważniejsze na wizytę nie trzeba czekać pół miesiąca albo i lepiej ! :)
 
Ostatnia edycja:
Nie ma za co przepraszać. ;)
Wiesz ja na jej temat mam zupełnie inne zdanie. Musiałam pójść na nieplanowaną wizytę (3x) i ona akurat była wolna.
 
Hej pozdrawiam wszystkie obecne jak i przyszłe mamy;) Dziś mój test pokazał 2 kreseczki więc szukam dobrego lekarza gin na poprowadzenie ciąży. Jest to moja 2 ciąża, pierwszą prowadziła dr M Dąbrowski z ul Przejazd ale jemu już podziękuje. Dużo dobrego słyszałam o klinice Bocian. Zależy mi żeby był to lekarz który ma swój gabinet a jednocześnie pracował w PSK. Po moich dzisiejszych oględzinach myslę o dr B Pietrzyckim. Wiecie coś o nim? jak z wizytami? czy na pewno pracuje w PSK. kazda inf będzie przydatna...
 
Hej pozdrawiam wszystkie obecne jak i przyszłe mamy;) Dziś mój test pokazał 2 kreseczki więc szukam dobrego lekarza gin na poprowadzenie ciąży. Jest to moja 2 ciąża, pierwszą prowadziła dr M Dąbrowski z ul Przejazd ale jemu już podziękuje. Dużo dobrego słyszałam o klinice Bocian. Zależy mi żeby był to lekarz który ma swój gabinet a jednocześnie pracował w PSK. Po moich dzisiejszych oględzinach myslę o dr B Pietrzyckim. Wiecie coś o nim? jak z wizytami? czy na pewno pracuje w PSK. kazda inf będzie przydatna...

mnie prowadził dr Pietrzycki i bardzo sobie chwalę jego opiekę! Rodziłam w PSK, niestety bez niego, bo akurat był na urlopie. Ale i tak jak zobaczyli nazwisko lekarza prowadzącego, to lepsze traktowanie :)
 
reklama
Elena, niestety zmieniłam zdanie na temat tej pani doktor, byłam na drugiej wizycie i jakoś nie nabrałam do niej zaufania, bardzo miła była no ale a usg połówkowym nawet nie chciało jej się popatrzeć czy już widać płeć, powiedziała że na tym etapie ona nie potrafi rozpoznać jeszcze ;/ wróciłam do swojej poprzedniej, sprawdzonej lekarki :)
 
Do góry