reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
to te dla dzieci bezmlecznych i bezglutenowych? ja jakoś bardziej pod tym kątem kojarzę przedszkole w tych okolicach...Syn koleżanki tam chodzi i ona takie zaświadczenie już składając formularz musiała. Ja zaś w kryteriach doczytałam, że dokumentem potwierdzającym przy zaznaczeniu opcji o diecie, jest zaświadczenie lekarskie- bez dopisku od specjalisty:-)więc w razie co idę do rodzinnej i będę się tym zaświadczeniem podpierać. Nic to, w poniedziałek już będę wiedziała co i jak, bo mamy wizytę u alergologa.


edit: Już po wizycie. zaświadczenie dała bez problemu. i do tego znów skierowanie na testy mamy :skórne, wziewne i pleśń...a w przedszkolu jak M pojechał po umowę to powiedziała mu, że nie trzeba zaświadczenia, tylko we wrześniu przypomnieć o diecie...
 
Ostatnia edycja:
Hej pomózcie znacie może PROF Macieja Kaczmarskiego , alergologa dzieciecego, pediatrę???? Mam problemy z moim młodszym synem, latam juz po wielu pediatrach ale nic z tego nie wynika, po moich spostrzezeniach uwazam ze moje dziecko jest na cos uczulone, byc moze na mleko, nie ma on objawów skórnych, ale za to ciągły katar, kaszel, ciagłe zapalenia ucha, zapalenia oskrzeli, a teraz zapalenie płuc,
po moich obserwacjach wynika ze zaczelo to sie od wrzesnia, wtedy zaczełam podawac mleko modyfikowane i kaszki. moj pediatra twierdzi ze to refluks, ale robilismy juz wszelkie badania i wynika ze nie jest to co twierdzi uparcie lekarz. inne objawy to równiez dusznosci i charczenie.
takze kazde opinie sa dla mnie przydatne o tym lub innym lekarzu w białymstoku który w końcu pomoze nam w uzgodnieniu przyczyny takich objawów u małego.
 
Witaj. Moj maly tez ma czesto katar, co chwila dziwnie charczy, czesto kaszle i przechodzil juz zapalenie oskrzeli. Nie ulewa, niestety jest to refluks wiec moze lekarze maja w Waszym przypadku racje ?? Tego lekarza o którym piszesz nie znam, slyszalam bardzo dobre opinie o Szymańskim niestety nie wiem gdzie przyjmuje. A jesli chodzino problemy gastrologiczne jesli by sie okazalo ze to jednak nie n alergia polecam prof LEbenensztejna. Pozdrawiam
 
Witam.Niedlugo żona ma mieć robioną amniopunkcję przez doktora Lemancewicza w Mastermed. Czy któraś z Pań miała robione to badanie przez tego Pana i mogłaby podzielić się informacją? Pytam,bo jest to badanie dość ryzykowne.Bede wdzięczny za opinie.
 
Witam.Niedlugo żona ma mieć robioną amniopunkcję przez doktora Lemancewicza w Mastermed. Czy któraś z Pań miała robione to badanie przez tego Pana i mogłaby podzielić się informacją? Pytam,bo jest to badanie dość ryzykowne.Bede wdzięczny za opinie.
Zapytaj może na FB ma grupie Białostockie Wsparcie Rodzicielskie, albo Wszystko dla mam - Białystok.
Dość szybko przyjmują do grupy i dziewczyny mają ogrom różnych doświadczeń. Powodzenia!

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A czy mógłbym prosić może o udostępnienie tego posta na tych grupach? Wolałbym jednak pozostać anonimowy. I w ogóle dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
Zapytaj może na FB ma grupie Białostockie Wsparcie Rodzicielskie, albo Wszystko dla mam - Białystok.
Dość szybko przyjmują do grupy i dziewczyny mają ogrom różnych doświadczeń. Powodzenia!

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry