reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
Witam, ja miałam trochę przejść z lekarzami, początkowo leczyłam się u dr Wasilewskiego, jednak leczenie 1,5 roku i bez efektu, zmieniłam później ja dr Mrugacza 2 miesięce i bedę miała dzidizusia - jestem bardzo szczęsliwa- jednak to było leczenie i polecam dr Mrugacza bardzo mi pomógł, a ciąże moją już chodzę na NFZ do dr Biedryckiego- prowadził ciąże w mojej rodzinie u koleżanek i jestem pewna że mogę mu zaufać. Pozdrawiam wszystkie mamy:)
 
hej ja moge polecic dr.artura nowaka bardzo dobry lekarz rodzilam w klinice na zamenhofa dobra klinika godna polecenia porod fantastyczny lekarz anastezjolog polozne opieka na 6 z plusem czulam sie tam jak w domku pozdrawiam
 
Witam, ja miałam trochę przejść z lekarzami, początkowo leczyłam się u dr Wasilewskiego, jednak leczenie 1,5 roku i bez efektu, zmieniłam później ja dr Mrugacza 2 miesięce i bedę miała dzidizusia - jestem bardzo szczęsliwa- jednak to było leczenie i polecam dr Mrugacza bardzo mi pomógł, a ciąże moją już chodzę na NFZ do dr Biedryckiego- prowadził ciąże w mojej rodzinie u koleżanek i jestem pewna że mogę mu zaufać. Pozdrawiam wszystkie mamy:)

Wasilewski prowadzi mi ciążę. Tak jak na początku byłam zachwuycona podejściem do pacjenta, tak teraz idę z coraz większą niechęcią na każdą wizytę... Nie wiem czym to jest spowodowane; na początku ciąży wszystko mi tłumaczył, wszystko wyjaśniał i czułam się tam kimś. Teraz mało tłumaczy, a na hasło: nie dam rady pracować, bo kręci mi się w głowie i czasami potrafię zasłabnąć w drodze do biura, radykalnie zmienia nastawienie, jakbym była największym leniem na świecie. A to moje pierwsze zwolnienie w ciąży! Przez 7 miesięcy nie brałam w ogóle, bo super się czułam. Dopiero teraz coś mi szwankuje.
 
Również chodzę do Wasilewskiego i jestem z niego zadowolona,jednak co do jego podejścia przy wypisywaniu L4,to muszę się z Tobą zgodzić,jest coś na rzeczy,nie potrafię tego określić,ale coś w tym jest co piszesz,nataluniu:tak::tak::tak::tak:I kompletnie nie wiem,czym to tłumaczyć,przecież jesteśmy w zaawansowanej ciąży i mamy pełne prawo gorzej sie czuć:tak::tak::tak::tak:.
Przynajmniej tak mi się wydawało:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Moja kolezanka tez do niego chodzi i wlaśnie tem ma problem ze zwolnieniami, łaske robi ze jej wystawia.Tym bardziej ze jest fryzjerka i ciagle musialby stac, miec rece w gorze, i wdychac cala te chemie.
 
Również chodzę do Wasilewskiego i jestem z niego zadowolona,jednak co do jego podejścia przy wypisywaniu L4,to muszę się z Tobą zgodzić,jest coś na rzeczy,nie potrafię tego określić,ale coś w tym jest co piszesz,nataluniu:tak::tak::tak::tak:I kompletnie nie wiem,czym to tłumaczyć,przecież jesteśmy w zaawansowanej ciąży i mamy pełne prawo gorzej sie czuć:tak::tak::tak::tak:.
Przynajmniej tak mi się wydawało:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Teraz mam zwolnienie do 13 września. Mąż przed pracą odwozi mnie do mamy, bo tam zawsze ktoś jest w domu w razie czego. W pracy muszę dużo chodzić po schodach, bo mam biuro na piętrze. I czasami nie dam rady biegać z góry na dół i niektórzy juz nauczyli się, żeby lepiej chodzić do mnie niz mnie wołać. Szef powiedział mi żebym się nie wygłupiała i szła na zwolnienie. Powiedziałam mu, że ze zwolnieniem ciężko teraz, bo lekarz nie chce wystawić. Zrobił wielkie oczy i zapytał czy mój lekarz to nie sadysta. Do tej pory nie przeszły mi zawroty głowy. Obiady przynosi mama albo teściowa bo sama nie dam rady stać przy garach. Wszystkim w domu zajmuje się teraz mąż, bo ja nie jestem w stanie. Jak mi nie przedłuzy zwolnienia, to znowu karetka będzie kursowała co drugi dzień do pracy...
 
Nataluniu współczuję,ale najważniejsze jest zdrowie dzidziusia,więc nie powinnnaś się krępować,tylko brać kolejne zwolnienie,przecież lepiej być na zwolnieniu,niż później pluć sobie w brodę,że stało się coś Tobie,czy dzidzi...
 
reklama
Witam!
Kochane polecam z całego serca klinikę BOCIAN na Akademickiej i w niej doktora B.PIETRZYCKIEGO. Super klinika, a lekarz to po prostu anioł a nie człowiek, pomocny, ma ogromną wiedzę, super podejście do pacjentki i co najważniejsze doświadczenie:)))
 
Do góry