reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
Hej

Proszę o namiary na dobrych ginekologów. Na NFZ. I żeby nie czekac Bóg wie ile. Bo chcę jak najszybciej potwierdzić pozytywny wynik testu ciążowego;-))
43f580aaac.png
[/url]

testu ciążowego;-)
 
Polecam dr Ułasiuka- przyjmuje w NAPROMEDICE oraz na Warszawskiej. Lekarz delikatny, na moją bardzo dużą liczbę pytań odpowiada spokojnie i bez oznak zniecierpliwienia (panikara jestem straszna):szok: Dla mnie było też bardzo wązne aby lekarz był z Warszawskiej bo tam chcę rodzić.
 
reklama
Jeśli chodzi o dobrego ginekologa, to mogę polecić doc. Skotnickiego. Być może zaraz ktoś napisze, że jest specyficzny w sposobie bycia (to fakt), ale ja polecam go jako fachowca. Mnie w ciąży zależało na tym, żeby mieć pewność, że z maleństwem jest wszystko ok, że ciąża przebiega jak należy. Doc. Skotnicki jest rewelacyjny w czytaniu USG, zleca dużo badań, bardzo dokładnie monitoruje ciążę. Ja zaczynałam właśnie w Bocianie, ale od miłej obsługi wolę świadomość, że jestem pod opieką doskonałego fachowca. Nawet jeśli ten fachowiec będzie sprawiał wrażenie gbura :) Od trzymania za rączkę mam męża ;)Problem polega na tym, że w poradniach PSK wizyty są szybkie, jest mało czasu na jedną pacjentkę. Prywatnie wizyta z USG jest niestety bardzo droga, kosztuje aż 150 zł. Mimo szybkiego tempa w PSK zawsze miałam dokładnie przejrzane wyniki, skierowania na kolejne badania, otrzymywałam dokładne odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały. Ja lubię konkretnych lekarzy, nie przeszkadza mi sposób bycia doc. Skotnickiego. Jeśli się wyczuje, jak trzeba z nim rozmawiać, to dalej idzie już gładko ;) Nie ukrywam, że ostatecznie rodziłam u innego lekarza na Warszawskiej. Ale w trakcie ciąży czułam się bezpieczna.
 
Do góry