reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

reklama
ja tez chyba wybiorę sie do dr Lipskiego, duzo dobrego na jego te,mat słyszałam. A ile kosztuja wizyty teraz?jak wygląda kwestia ktg? Robi sie u nich czy w szpitalu?


?
niestety nie mam pojęcia,rodziłam ponad 2 lata temu,cesarka ok 1700 zł,ktg miałam robione u nich.Pediatra fajnie się zajeła dzieckiem po porodzie:)

2 lata temu za wizytę i usg płaciłam 100 zł.Jedyny minus to kolejki.Nie da się zapisać na dany dzień,czasem czekałam z 2-3 dni...Jednak jak coś się działo,plamienie czy silne skurcze zawsze przyjmowali mnie na już:)))
 
Odnośnie pediatrów: czy któraś z mam była z maleństwem u doktor Szymczyk? Wybieram się z pierwszą wizytą do tej pani. Doktor Romanowską wczyscy mi odradzają...
 
Szymczyk nie wiem czy dobra ale moge polecic bardzo dobrego pediatre jest to doktor Szczepanski,docent ,neantolog pracuje w PSK na wczesniakach przyjmuje prywatnie w centrum damiana koszt wizyty 90 zl memu synkwoi bardzo pomogl przy refluskie,lekarz wnikliwy,bardzo mily i zna sie na tym co robi
 
Czesć dziewczyny!a czy któraś z Was miała do czynienia z dr Katarzyną Młodzianowską-Kosel?Jest gin-położnikiem u Arciszewskich.Koleżanka bardzo ją chwali,od kilku lat się u niej bada,i poleca.Zapisałam się,ale o wrażeniach mogę powiedzieć dopiero po wizycie.Z tego co się orientuję,to badania są niektóre refundowane,niektóre płatne.W każdym razie badanie+cytologia+test czystości z wizytą kosztuje 170zł.Porównałam z ofertą u dr Świąteckiej,i Przepieścia,i na to samo wychodzi.a nie chciałam iść do byle gina z NFZ,czekać miesiąc i zostać potraktowaną jak przedmiot.bo tak bywało wczesniej,lekarze nieprzyjemni/m.in. na Słonimskiej w przychodni/,na Bema to wogóle porażka,jest taka jedna wymalowana wiedżma,krzykliwa...
 
Czesć dziewczyny!a czy któraś z Was miała do czynienia z dr Katarzyną Młodzianowską-Kosel?Jest gin-położnikiem u Arciszewskich.Koleżanka bardzo ją chwali,od kilku lat się u niej bada,i poleca.Zapisałam się,ale o wrażeniach mogę powiedzieć dopiero po wizycie.Z tego co się orientuję,to badania są niektóre refundowane,niektóre płatne.W każdym razie badanie+cytologia+test czystości z wizytą kosztuje 170zł.Porównałam z ofertą u dr Świąteckiej,i Przepieścia,i na to samo wychodzi.a nie chciałam iść do byle gina z NFZ,czekać miesiąc i zostać potraktowaną jak przedmiot.bo tak bywało wczesniej,lekarze nieprzyjemni/m.in. na Słonimskiej w przychodni/,na Bema to wogóle porażka,jest taka jedna wymalowana wiedżma,krzykliwa...

Polecam NaproMedica na Antoniuku. Nie czeka się długo, i jest na NFZ i naprawdę jestem tam tratkowana na poziomie, nawet lepiej niż u Arciszewskich.Lekarze są wspaniali, na miejscu jest laboratorium.
 
reklama
Czesć dziewczyny!a czy któraś z Was miała do czynienia z dr Katarzyną Młodzianowską-Kosel?Jest gin-położnikiem u Arciszewskich.Koleżanka bardzo ją chwali,od kilku lat się u niej bada,i poleca.Zapisałam się,ale o wrażeniach mogę powiedzieć dopiero po wizycie.Z tego co się orientuję,to badania są niektóre refundowane,niektóre płatne.W każdym razie badanie+cytologia+test czystości z wizytą kosztuje 170zł.Porównałam z ofertą u dr Świąteckiej,i Przepieścia,i na to samo wychodzi.a nie chciałam iść do byle gina z NFZ,czekać miesiąc i zostać potraktowaną jak przedmiot.bo tak bywało wczesniej,lekarze nieprzyjemni/m.in. na Słonimskiej w przychodni/,na Bema to wogóle porażka,jest taka jedna wymalowana wiedżma,krzykliwa...

Też chodzę do Napromedica i naprawdę jest super. Wizyty na godziny, lekarze ok i ogólnie atmosfera jak nie na NFZ. Polecam.
www.napromedica.pl
 
Do góry