reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

Ja połówkowe robiłam u Arciszewskich badanie wykonywała dr. Katarzyna Młodzianowska-Kosel i jak dla mnie super bardzo dokładna przeracała mnie chyba 10 razy z boku na bok całe badanie trwało ok godziny. Byłam na tym samym badaniu na NFZ to śmiech na sali, bez porównania ;-)
 
reklama
Joannach, dzięki za polecenie dr Makowskiej. Moja poprzednia lekarka nie wykryła zapalenia macicy, mimo mówienia jej, że mnie boli, wręcz mnie lekceważyła. Poszłam do dr Makowskiej, i okazało się, że jest zapalenie macicy. Jak pomyślę, że gdybym nie zmieniła ginekolożki z ul. Mieszka to bym chodziła z tym zapaleniem i myślała, że wszystko w porządku, że te bóle to zatrucie albo wrażliwe jelita - bo takie miałam diagnozy od poprzedniej lekarki. Zgroza!
I myślę, że zostanę u niej. Zaproponowała mi po leczeniu tego zapalenia monitoring owulacji. I o to mi chodziło. Dzięki wielkie.
Któraś z dziewczyn pytała o lekarza rodzinnego. Mogę polecić dr Elżbietę Giedrojć z ul. Wrocławskiej na Zielonych Wzgórzach. Mieszkałam na tym osiedlu, ale cały czas jestem pacjentką tej lekarki.
 
Dziewczyny, wdg obliczeń jestem w 5tc. Szukam dobrego, prywatnego, godnego zaufania ginekologa, obojętnie czy mężczyzna czy babeczka. Macie jakiś zaufanych lekarzy, u których prowadziłyście ciąże, poród był dobrze przyjęty...:)?
 
Dziewczyny, wdg obliczeń jestem w 5tc. Szukam dobrego, prywatnego, godnego zaufania ginekologa, obojętnie czy mężczyzna czy babeczka. Macie jakiś zaufanych lekarzy, u których prowadziłyście ciąże, poród był dobrze przyjęty...:)?

Gratulacje! Ja polecam dr Pietrzyckiego z kliniki Bocian na Akademickiej. Dokładny, rzeczowy, wizyty raz w miesiącu (nie naciąga na kasę), chyba że zachodzi konieczność częstszych wizyt. Polecam.
 
Witajcie

ja nie pediatry ani gina szukam...Potrzebny alergolog dziecięcy. chodzi o zaświadczenie o alergii na mleko/białko.
Byliśmy raz na NFZ, testy skórne nie wykazały, ale było podejrzenie i zalecona dieta. teraz potrzebne mi zaświadczenie - szybko. wizytę na NFZ mam na 19 maj i nie mam 100 % pewności że wystawi zaświadczenie. Możecie polecić jakiegoś prywatnego alergo, który nie powinien robić problemów? Nie chodzi o recepty na mleko, a o to, żeby dziecko miało dietę w przedszkolu...
 
Joaszka nam do przedszkola wystarczyło zaświadczenie od pediatry.
Nie jestem pewna, czy nie trzeba by robić badania z krwi. Bo dla alergologa (przynajmniej naszego) jak nie ma potwierdzonej alergii testami to dziecko jest zdrowe.
 
reklama
No moja pediatra powiedziała, że wystawić może, ale w przedszkolu mogą chcieć od alergologa. Alergolog robiła tylko skórne, z krwi nam nie zlecała, bo powiedziała, że bez sensu. mogą nie wyjść u małego dziecka, kosztują, a widać, że dziecko coś ewidentnie źle reaguje na nabiał. a zaświadczenie potrzebne, bo za to były dodatkowe punkty przy rekrutacji (ze wzgl. na specyfikę przedszkola, przy czym nie jest to przedszkole ściśle dla alergików...

Dlatego pytam o prywatnego alergologa, co problemów nie robi.

Elena, A tak z ciekawości- w Białymstoku jest jakieś przedszkole Montesorii??
 
Do góry