reklama

Lekarze w Bielsku - wymiana doświadczeń

Temat na forum 'Bielsko-Biała' rozpoczęty przez kosmata_mama, 3 Grudzień 2011.

1. kosmata_mama

kosmata_mama Zaciekawiona BB

Kochane POMOCY!!! - zapisałam małego do przychodni na naszym osiedlu i dopiero potem okazało się, że nie przyjmuje tam żaden pediatra tylko lekarz rodzinny - jakoś mam ograniczone zaufanie do rodzinnego - chyba wolałabym aby jednak pediatra zajmował się takim maleństwem

dwa razy jak si ę o coś pytałam to wyczułam, że lekarka tak średnio wie co i jak podawać takiemu maleństwu (5 miesiecy) - np. na lekką alergię na twarzy przepisała nam steryd !!! - okazało się, że nie wolno dziecku podawac sterydów przed 1 rokiem i tym bardziej na taką ładogną alergię :(

aż strach pomyślec co by się stało gdybym nie skonsultowała tego z innym lekarzem

teraz stoję przed dylematem - chyba lepiej zmienić lekarza prowadzącego na pediatrę ?

jakie przychodnie polecacie i pediatrów??

2. daaissy82

daaissy82 Początkująca w BB

Chciałam się przyłączyć do pytania, dziewczyny polecajcie proszę dobra przychodnie oraz pediatre w bielsku.

3. reklama
  4. ivette73

ivette73 Fanka BB :)

Ja chodzę do przychodni w Lipniku, do Pani doktor Jadwigi Osielczak, jest to starsza Pani doktor z bardzo dużym doświadczeniem, i jestem bardzo zadowolona :-)

Dodatkowym atutem, jest to, że jesteś przyjęta zawsze jak tego potrzebujesz, lekarz nawet pracuje dłużej jak są pacjenci, a nie tak jak jest w innych przychodniach, że dzwonisz rano i jest już dużo dzieci i lekarz cię przyjmuje dopiero na drugi dzień...:angry:

Ostatnia edycja: 14 Grudzień 2011
  5. daaissy82

daaissy82 Początkująca w BB

Nikt więcej się nie wypowie? dziewczyny które mają maluszki gdzie z nimi chodzicie? ja myślę o euromedice , ktoś ma opinię na temat tego miejsca?

6. barbara84

barbara84 Zaangażowana w BB

Ja chodzę ze swoją córeczką do Euromedicu na Sobieskiego. Przyjmuje tam 2 pediatrów. Ja chodzę do Pani dr Malinowskiej.

7. ana_83

ana_83 Mama Natalki

Ja szczerze moge polecic dr Bozene Lęcznar!
    Przyjmuje w przychodni Serce w Cyganskim Lesie. Oprocz tego pracuje w Szpitalu Pediatrycznym.
    Wspaniala kobieta z rewelacyjnym podejsciem do dzieci,stawia trafne diagnozy,jest rzetelna,ostrzeze zawsze przed nastepstwami jakie moga nastapic w chorobie,zeby czlweiek nie panikowal. Zawsze mozna do niej zadzwonic na kom.
    I co najlepsze-pamieta imiona swoich malych pacjetow!!!!!!!!

8. aniasowa

aniasowa Początkująca w BB

Ja chodzę do Eurokliniki przy ul. Piotra Skargi 9 do Pani doktor Katarzyny Depa-Dębowskiej.
    Na początku byłam do niej sceptycznie nastawiona, ale z czasem nabrałam do niej zaufania, diagnozy trafne, antybiotyki przepisuje tylko w ostateczności.

9. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

pani Osielczak nawet mnie badała jak byłam dzieckiem :) ma kobita zdrowie:-D

10. reklama
  11. Olga RaQ

Olga RaQ Fanka BB :)

ja chodzę do Viva-Medu na Urodzajną i jest OK, miła atmosfera, zarówno lekarze jak i pielęgniarki bardzo uczynni. Nie ma pediatry, tylko lekarze rodzinni, podstawowa opieka OK, moje dziecko raczej nie choruje więc trudno mi powiedzieć coś więcej, antybiotyków ani sterydów nigdy tam nie dostałam a było przeziębienie i jest alergia. Zapisałam się tam bo słyszałam dobre opinie i mieszkam niedaleko. Acha, i raczej nie ma tam kolejek, i lekarze mają czas zająć się pacjentami. Przynajmniej ja tak trafiałam te kilka razy jak tam byłam

12. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Czy moze ktoś z was polecić mi dobrego dentyste ? i w miare nie drogiego .

Poleć forum