reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Bielsku - wymiana doświadczeń

kosmata_mama

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2011
Postów
17
Miasto
Bielsko-Biała
Kochane POMOCY!!! - zapisałam małego do przychodni na naszym osiedlu i dopiero potem okazało się, że nie przyjmuje tam żaden pediatra tylko lekarz rodzinny - jakoś mam ograniczone zaufanie do rodzinnego - chyba wolałabym aby jednak pediatra zajmował się takim maleństwem

dwa razy jak si ę o coś pytałam to wyczułam, że lekarka tak średnio wie co i jak podawać takiemu maleństwu (5 miesiecy) - np. na lekką alergię na twarzy przepisała nam steryd !!! - okazało się, że nie wolno dziecku podawac sterydów przed 1 rokiem i tym bardziej na taką ładogną alergię :(

aż strach pomyślec co by się stało gdybym nie skonsultowała tego z innym lekarzem

teraz stoję przed dylematem - chyba lepiej zmienić lekarza prowadzącego na pediatrę ?

jakie przychodnie polecacie i pediatrów??
 
reklama
Ja chodzę do przychodni w Lipniku, do Pani doktor Jadwigi Osielczak, jest to starsza Pani doktor z bardzo dużym doświadczeniem, i jestem bardzo zadowolona :-)

Dodatkowym atutem, jest to, że jesteś przyjęta zawsze jak tego potrzebujesz, lekarz nawet pracuje dłużej jak są pacjenci, a nie tak jak jest w innych przychodniach, że dzwonisz rano i jest już dużo dzieci i lekarz cię przyjmuje dopiero na drugi dzień...:angry:
 
Ostatnia edycja:
Nikt więcej się nie wypowie? dziewczyny które mają maluszki gdzie z nimi chodzicie? ja myślę o euromedice , ktoś ma opinię na temat tego miejsca?
 
Ja szczerze moge polecic dr Bozene Lęcznar!
Przyjmuje w przychodni Serce w Cyganskim Lesie. Oprocz tego pracuje w Szpitalu Pediatrycznym.
Wspaniala kobieta z rewelacyjnym podejsciem do dzieci,stawia trafne diagnozy,jest rzetelna,ostrzeze zawsze przed nastepstwami jakie moga nastapic w chorobie,zeby czlweiek nie panikowal. Zawsze mozna do niej zadzwonic na kom.
I co najlepsze-pamieta imiona swoich malych pacjetow!!!!!!!!
 
Ja chodzę do Eurokliniki przy ul. Piotra Skargi 9 do Pani doktor Katarzyny Depa-Dębowskiej.
Na początku byłam do niej sceptycznie nastawiona, ale z czasem nabrałam do niej zaufania, diagnozy trafne, antybiotyki przepisuje tylko w ostateczności.
 
ja chodzę do Viva-Medu na Urodzajną i jest OK, miła atmosfera, zarówno lekarze jak i pielęgniarki bardzo uczynni. Nie ma pediatry, tylko lekarze rodzinni, podstawowa opieka OK, moje dziecko raczej nie choruje więc trudno mi powiedzieć coś więcej, antybiotyków ani sterydów nigdy tam nie dostałam a było przeziębienie i jest alergia. Zapisałam się tam bo słyszałam dobre opinie i mieszkam niedaleko. Acha, i raczej nie ma tam kolejek, i lekarze mają czas zająć się pacjentami. Przynajmniej ja tak trafiałam te kilka razy jak tam byłam
 
reklama
Do góry