reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

mamakubusia85

Fanka BB :)
Witam dziewczyny! Zalozylam ten watek aby wybadac do kogo warto chodzic i czego sie mozna spodziewac po tych do ktorych trzeba isc.
Ja do tej pory mialam do czynienia z doktorkami Kryczka(pediatra), Przybyszek(pediatra) i Bankiet (nefrolog).
Obecnie poszukuje dobrego stomatologa dzieciecego i logopedy w Kielcach, na NFZ. Ewentualnie prywatnie.
Czy macie jaies "typy', gdzie przyjmuja, jakie sa zasady zapisu na wizyte, ile to, ewentualnie, kosztuje.
Prosze o pomoc;-)

reklama

mrozik_j

Sierpniowa mama'07
Mamakubusia - jeśli chodzi o logopedę, to wiem że trzech porzyjmuje na NFZ na Warszawskiej. Słyszałam dobre opinie, ale osobiście nie byłam tam. POdam ci numer do przychodni. Zadzwoń i popytaj o terminy 331 35 78. To jest w takim żółtym budynku koło Statoilu.
Jeśli chodzi o stomatologa dziecięcego to chyba najlepiej u Kołomańskiej (też na Warszawskiej). Tam też nie byłam, ale podobno mają jakieś dobre "techniki" leczenie - które pewnie też dobrze kosztują.
to chyba tam telefon 0 41 331 97 43

S

Sol

Gość
mrozik - Kołomańska może i ma dobre "metody leczenia" ale wśród moich znajomych raczej panuje opinia że podejścia do dzieci nie ma żadnego!

Ja chodzę z Karolą do dr. Izabeli Łojewskiej. Przyjmuje na Jagiellońskiej w ekonomiku/mechaniku ale nie pamiętam teraz numeru - napiszę wieczorem jak znajdę.
Tu masz opinie

A jeśli chodzi o logopedów to moja siostra chodziła na Jagiellońską tam do Cefarmu na NFZ przyjmuje bardzo miła kobitka :tak: Chyba jagoda.:sorry2: A sama mogę polecić przychodnię pedagogiczna na alei tysiąclecia róg Kościuszki - tam w tym "akademiku" przyjmują na NFZ i też bardzo miłe i kompetentne babeczki :tak:

mamakubusia
- my też chodzimy do Kryczkowej i do Osmanowej jak na Kryczke nie trafimy ;-) Bardzo sympatyczna pani doktor :tak:

mrozik_j

Sierpniowa mama'07
Sol - tak jak pisałam, ja tam nie chodziłam i nie wiem, tylko wiem ze dla dzieci mają podobno jakieś specjalne bezbolesne metody leczenia ząbków. Mam nadzieję że jeszcze długo nie będę musiała korzystać z usług stomatologa z dzieckiem:cool2:

mamakubusia85

Sol Kryczka spoko babka choc nie chodze do niej teraz, Osmanowa tez OK chociaz bardziej "ponura' od Kryczki ale bardzo sumienna lekarka, ja sama korzystalam lat pare z jej porad i w sumie dzieki niej uniknelam pewnych przykrych dolegliwosci.
Nie wiem czy ktos chodzi do Przybyszek, ona ma super podejscie do dzieci, zawsze daje jakies naklejki, ksiazeczki, magnesy na lodowke, z tym , ze moim zdaniem troche "wypalila" sie i przez to ze ma kilkadziesiat lat praktyki (oczywiscie to moje zdanie) nie jest juz tak wrazliwa, zdarza sie ze mowi "aaa przejdzie mu..." i czesto nie daje konkretnych rad.
U logopedy jeszcze nie bylam...

mamakubusia85

No i zapisani jestesmy, na srode do doktor Zagorskiej (wie ktos cos?)Troche sie obawiam jak Kuba zareaguje, jak sie bedzie zachowywal. Mam nadzieje, ze z pania doktor bedziemy nadawac na jednej fali... Zobaczy sie.
Mrozik j - fajna ta przychodnia na Warszawskiej, najladniejsza jaka widzialam :tak:

Ewunia22

VI 2008 VI 2009
Miasto
Kielce
Witam, ja chodzę z moimi laskami do dr Guzik do przychodni na Lecha (Czarnów), a co do stomatologów, znajomi polecają Stomed (tel 362 40 11) na Stoku i nowy gabinet, na Warszawskiej koło Domu Rzemiosła, bodajże Warszawska 28.. tam niby jest fajna lekarka i polecili mi znajomi. Ja sama nienawidzę lekarzy, a dentystów w szczególności i mam nadzieję ze na dłuuuugi czas uniknę spotkania z nimi ;-)

Masiula

marzec' 05,styczen' 07
Miasto
Kielce
Ja tez chodze do przychdni na Lecha , ale dużo bardziej wole dr. Łęczyckiego wydaje sie byc bardziej profesjonalny, a do dr Guzik troche sie uprzedzilam bo dwa razy przepisała mi leki ktorych nie ma juz w obiegu, chociaz jako człowiek to bardzo miła babeczka.

reklama
S

Sol

Gość
A kto lubi chodzić do lekarzy? Ja osobiście na lekarzy reaguję jak zaszczuty pies - bez kija nie podchodź, ale to inna historia. Stomatologów nie lubię z natury ale chodzę, bo ostatnio jak mnie ząb rozbolał to myślałam ze wezmę kombinerki i wyjmę zęba przez ucho albo oko - tak franca promieniowała :angry::angry::angry: ale jak dostałam znieczulenie :-D:-D:-D błogi stan i później nic nie bolało :-p A Łojewska robi szybko więc zazwyczaj wizyta 15-20 min i po bólu zęba :tak:

Do góry