reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

Aneczka, ja polecam dr Baranowską-Urbaniak. Przyjmuje na żytniej prywatnie. Kilka znajomych również do niej chodzi i każdy ją poleca.
 
reklama
Baranowska dobry lekarz. jest naszym pediatrą na tel. przyjedzie nawet w nocy. ale że też alergologiem jest to nie wiedziałam, bo u nas alergii jakichkolwiek brak. ale jako lekarza pediatrę też polecam
 
byłam dziś u pediatry w przychodni i doktor powiedziała abym poszła z małą do dobrego dermatologa bo ona nie jest w stanie mi pomóc. także jeżeli macie kogoś godnego polecenia to bardzo proszę. powiedziała mi też że mogę spróbować kremu topialyse - czy ktoś używał?
 
Ankeczka - do Kupisa nr 41/3682141. ul. Wspólna 13. Przyjmuje wtorek-piątek (trzeba przyjść miedzy 15-16) i w sobotę (9.30-11.30). Sporo bierze - 100 PLN, ale według mnie warto, bo szybko wyleczył i Wiki i Filipka. Tego co piszesz nie używałam. Mieliśmy jeszcze przepisywany Protopic - to jest niesterydowy lek
 
p. Baranowska alergologiem to chyba nie jest. My chodzimy do niej jak do pediatry. A protopic skuteczna maść.
 
dzięki za podpowiedzi. podzwoniłam trochę po znajomych i odradzili mi kupisa (kilka osób sie na nim zawiodło) natomiast polecono mi dr Bąkowską.
 
hej dziewczyny podbijam temat
szukam dalej lekarza tym razem alergologa - dobrego.
może być na fundusz i może być prywatnie. byłam u dermatologa - nie pomógł, zrobiłam testy ige i wykluczyłam alergię pokarmową , smarowałam sterydem i nic nie pomaga. potrzebuję lekarza fachowca.
podobno dobry jest dr Obarzanowski ale nie mogę nigdzie znaleźć aktualnego kontaktu. próbowałam też do dr Lelas ale też bez odbioru. będę jeszcze próbować ale jak tylko macie jakieś pomysły to bardzo proszę o pomoc. z góry dziękuję.
 
Ja polecałam Kupisa, ale mówisz że sie ludzie zawiedli, to nie wiem... Ja bym zwyczajnie spróbowała jeśli nic innego nie pomaga. Pisałaś w swoim poście że ma zmiany takie jak łuszczycowe... Kupis jest na prawde dobry w leczeniu tych zmian. Ja Ci powiem, że ja byłam u niego w wieku 15 lat z trądzikiem i sie strasznie zraziłam. Był gburowaty i niemiły. Teraz jak chodze z dziećmi jest bardzo miły, konkretny. Zawsze jego leczenie pomaga. Jak nie chcesz to pewnie że cię nie przekonam, Alergolog raczej ci na to nie pomoże :(
Obarzanowski jest dobry. Nie wiem tylko czy od skórnych spraw też, czy raczej nie oddechowych bardziej. Kilka znajomych chodzi, ale oni tylko oddechowe problemy mają - astma itp

A jak wykluczyłaś alergię pokarmową?

A czy lekarz wykluczył grzybicę? Wzięli ci wymaz z tych ran? Popatrzyłam na te na zdjęciu co zamieściłaś w iinym wątku, ale bardzo grzybicę przypominają. Teraz to trochę juz problem będzie bo jak sie zaczęło stosowac leki to moga byc zakłamania.

A gdzie chodzi do pediatry? Może pediatra by coś doradziła?
 
Ostatnia edycja:
niestety pediatra pogorszyła sprawę na samym początku przepisując jej triderm - bardzo silną maść sterydową, której nie stosuje się u dzieci. kiedy ją odstawiłam zmiany bardzo się powiększyły nawet 3- krotnie. i wtedy sie zaczęło. musiałam ją jakoś wyprowadzić bez sterydów bo skóra była juz bardzo zmęczona. pytałam też drugiego pediatry u nas w przychodni co z tym robić czym smarować, rozłożyła ręce i powiedziała że teraz to już nie ma jej co przepisać i żeby udać się do dermatologa. dermatolog też nie pomógł.
2 tygodnie temu na własną rękę smarowałam ją sterydem, polepszyło się ale tylko na chwilę. krostki pojawiły się na nowo ale nie ma już tych żóltych strupów jak poprzednio - prawdopodobnie było lekko zagrzybiałe.
wczoraj robiłam jej IGE i jest w normie, wiem że nie daje to 100% pewności ale myślę że w tym przypadku wszystko by wyszło. nie wiem do kogo mam się z tym udać, więc tym razem spróbuję u alergologa. dodzwoniłam się nareszcie do dr Lelas :) jestem umówiona na poniedziałek :) mam nadzieję że tym razem się uda.
 
reklama
potrzebuje sprawdzonego i godnego polecenia laryngologa najlepiej w starachowicach,ewentualnie kielce.
 
Do góry