reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

Ja tez chodze do przychdni na Lecha , ale dużo bardziej wole dr. Łęczyckiego wydaje sie byc bardziej profesjonalny, a do dr Guzik troche sie uprzedzilam bo dwa razy przepisała mi leki ktorych nie ma juz w obiegu, chociaz jako człowiek to bardzo miła babeczka.

Łęczycki też jest spoko, jak nie było dr Guzik, to on się zajmował opieką medyczną Juleczki. Nie narzekam, fajne ma facet podejście do dzieci... U mnie na szczęście dr Guzik trafia z lekami, ale dzięki Bogu często jej nie odwiedzam, jedynie jak szczepienia są to muszę tam zakolędować ;-)
 
reklama
Witam was dziewczynki!
Niedawno dowiedziałam się że będę mamusią. Chciałabym numer do jakiegoś dobrego gina, najlepiej na NFZ, ale może być też prywatnie. Z góry dziękuje :)
 
Ja Ci mogę polecić dr Wydrzyńskiego - super ginek mnie prowadził i jestem super zadowolona jak i z opieki podczas ciązy, jak i w szpitalu no i podejście ma genialne :) tel Ci na pw pośle :)
 
gaba - każda Ci poleci tu swojego Gina że najlepszy ;-) Ja już wiem że drugą ciążę będzie mi prowadził Niziurski - tak jak i pierwszą :tak: Na NFZ przyjmuje na Artwińskiego, prywatnie na pl.Wolności i może nie jest ideałem pod względem nastrojów to jednak też człowiek tyle że chole..e kompetentny :tak:

A my się pochwalimy - byłyśmy dzisiaj na lakowaniu - nie nie pomyliłam się, Karola ma 4-ki z głębokimi bruzdami i lepiej jej zalakować teraz niż za kilka lat wyrywać. Łojewska zalakowała jej jedną czwórkę, za tydzień z drugą idziemy, bo nie chce jej skopać, bo choć była bardzo grzeczna, to jednak psioczyła że ktoś jej wkłada palce do buzi i było ryzyko że do drugiego nie wysiedzi albo zamoczy językiem i lak szybko wypadnie. Po za tym nie wiem kto się bardziej spocił, ja, dr.Łojewska czy moja teściowa która jest u niej asystentką. Ale jak skończyła naświetlanie i wyciągnęła wacik to wszystkie trzy odetchnęłyśmy :-p:-D:-D:-D No i bilans jest taki ze Karola ma zalakowaną czwórkę, nie jest zrażona do stomatologa, ja jestem spokojna o ząbka a doktor się spociła :-D
 
Witam! We wrześniu po raz pierwszy zostanę mamą. Aktualnie mieszkam w Radomiu, ale w Kielcach będę rodzić bo stamtąd pochodzę. Mam pytanie czy rodziła może, któraś z Was na Czarnowie, bo nie bardzo wiem co zabrać ze sobą do szpitala dla siebie i dla dziecka. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
gaba - każda Ci poleci tu swojego Gina że najlepszy ;-) Ja już wiem że drugą ciążę będzie mi prowadził Niziurski - tak jak i pierwszą :tak: Na NFZ przyjmuje na Artwińskiego, prywatnie na pl.Wolności i może nie jest ideałem pod względem nastrojów to jednak też człowiek tyle że chole..e kompetentny :tak:

Witam w klubie Sol :-D:-D:-D moim lekarzem też jest Niziurski :-D:-D i jak mogę to polecam każdemu! uratował mi dwie ciąże i będę mu za to wdzęczna do końca życia!!!
 
Gosiula - ja rodziłam na Czarnowie - jest spoko ;-) A co do wyprawki:
Dla Ciebie:
dokumenty, wpis z grupą krwi twoją i ojca dziecka, wyniki badań
koszula rozpinana,kapcie,ręcznik,podstawowe kosmetyki,szlafrok
podkłady Bella poporodowe 2 paczki, majtki jednorazowe kilka sztuk (jak zostaną to w domu się przydadzą) kubek, woda mineralna z dziubkiem, sztućce i ściereczka, coś dla zabicia nudy - książka, mp3, gazetki; laktator ręczny

Dla dziecka:
nie wiem jak będzie we wrześniu ale: kilka bodziaczków rozpinanych na zakładkę lub koszulek, kilka pieluch tetrowych do karmienia, pampersy, chusteczki do pupy, sudocrem, ciuszki na wyjście. Jak mąż po Ciebie przyjedzie do wyjścia to niech weźmie fotelik samochodowy na górę, bo inaczej położna może nie wydać dziecka. Jeśli planujesz karmić butelką to butelka, sterylizator.

To chyba tyle

Ewunia - mnie Niziurski leczył na bezpłodność to jemu zawdzięczam Karolę i to że ją uratował przy porodzie. Mam u niego dług wdzięczności, chociaż jak mu powiedziałam ze mu napędzę pacjentek to stwierdził że lepszym podziękowaniem by było jakbym drugie spokojniej urodziła :-D:-D:-D bo ma już wystarczająco pacjentek :-D:-D
 
Witam! Dziękuję za pomoc - teraz tylko pokupować wszystko i cierpliwie czekać na wrzesień. Ten upał dobija czuję, że zaraz spłonę. Ja chodzę do dr Tomasza Kapturskiego. Wybrałam Go ponieważ moje dwie siostry cioteczne do Niego chodziły. To bardzo miły i cierpliwy człowiek, do wszystkiego z takim spokojem podchodzi- co mnie uspokaja. Też na Czarnowie pracuję.
 
reklama
Ewunia - mnie Niziurski leczył na bezpłodność to jemu zawdzięczam Karolę i to że ją uratował przy porodzie. Mam u niego dług wdzięczności, chociaż jak mu powiedziałam ze mu napędzę pacjentek to stwierdził że lepszym podziękowaniem by było jakbym drugie spokojniej urodziła :-D:-D:-D bo ma już wystarczająco pacjentek :-D:-D


Ja też jemu zawdzięczam moje dziewczynki!!! porody miałam wprawdzie sprawne i szybkie, ale początki ciąży miałam nie za wesołe. Ale prowadził te ciąże i doprowadził je szczęśliwie do końca :tak: jest super lekarz!!! a co do drugiego dzieciaczka trzymam mocno kciuki za Ciebie!!! a faktycznie pacjentek ma od cholery :-):rofl2:


Gosiulka, Kapturski? zabij mnie nie znam takiego... pracuje on na Czarnowie?
 
Do góry