reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

reklama
Chinko :szok: szczerze, często słyszałam o niej złe opinie, ja z mężem chodzimy do dr Wiesławy Kurek, przyjmuje państwowo w Poliklinice, a na Leśnej w gabinecie okulistycznym, bierze 50 zł. Zbada Cię fachowo, komputerowo, zmierzy ciśnienie wewnątrzgałkowe. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.



pon-pt 10.00 -18.00, a w sob 10.00 - 14.00 :-)
Dokładnie tak... ja też korzystam z usług tej Pani :) A okulary kupiłam na www.galeriawidzenia.com naprawdę niedrogo tam jest.
 
Potrzebuje informacji na temat ginekologa dr Mariusza Malmura. Gdzie dokladnie przyjmuje prywatnie (na necie znalazlam 4 miejsca i nie wiem gdzie aktualnie przyjmuje), ile bierze za wizyte. Czy popiera vbac (porod naturalny po cc). A jesli nie on to ktory? Bardzo bym chciala urodzic naturalnie ale wiekszosc gin z miejsca bedzie mnie kierowac na cc

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chinka ja Ci moge polecić świetnego fachowca, okulistke. Podobno to najlepszy okulista w świetokrzyskim. Chodziłam do niej z Krystianem bo urodził sie jako wczesniak. Zajmuje sie nie tylko retinopatia wczesniacza ale ogólnie to swietny okulista.Jedyna jej wada to to ze nie jest zbyt miła, arczej oschła. Moj tata tez do niej chodzi bo odkleja mu sie siatkówka. Tylko ze jemu to tylko operacja pomoze.
Tutaj masz namiar

Gabinet Okulistyczny Lek. Med. Spec. Chorób Oczu B. Gościniewicz-Płonecka
Sienkiewicza 77/4
25-002 Kielce
tel. kom 0602496516
tel .Tel.: 0 41 366 04 03
Ja mogę polecić od siebie salon Okoeskpert

okoekspert.pl
 
reklama
Do góry