reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

reklama
A ja mam inną prozbę czy któraś z mamusiek zaglądająca tutaj nie posiada może numeru telefonu do Poradni Kardiologicznej dla dzieci na Langiewicza2.
Pozdrawiam i dziękuje
 
mam taki nr na ARTWIŃSKIEGO 3A, 0-41 345-63-25 w. 55, tam tez jest poradnia kardiologiczna dla dzieci, a na Langiewicza mam tylko taki nr: 361 55 25.ale o ile pamiętam to jest nr taki uniwersalny, trzeba by prosić o wew na kardiologię.
 
A ja mam inną prozbę czy któraś z mamusiek zaglądająca tutaj nie posiada może numeru telefonu do Poradni Kardiologicznej dla dzieci na Langiewicza2.
Pozdrawiam i dziękuje

ja posiadam, juz podaje, 041 361-55-25 to i tak łaczy ze szpitalem ale trzeba powiedziec ze sie chce rozmawiac z poradnia kardiologiczna
a do jakiego lekarza chodzicie?
 
dodam i ja swoje zdanie o szczurkowskiej....piszecie ze tak super traktuje swoje pacjentki..hmm ja z wizyt byłam srednio zadowolona...trwały 10 minut i jak nie pytałam to sie nie mogłam nic dowiedziec...podczas porodu przez cc...zabieg planowany...usłyszałam...jej słowa...kiedy wyjeli mi dziecko.." wiec jak z ta głowka u małego ..bo na usg jakas taka duza była ??? tyle ze mnie tego po usg nie powiedziała ..tylko ze wszystko w porzadku.....druga sprawa podczas szycia usłyszałam jak mowiła do tego młodego lekarza w okularach....pani ma tu taki jakis miesniaczek, ale nie bedzie juz rodzic naturalnie wiec moze sobie to zostac....do dzis nie wiem o co chodziło bo na usg u innych ginekologów robionych po porodzie zadnych miesniakków nie ma ..ale nie to istotne....baba zadecydowała za mnie czy bede czy nie bede rodzic naturalnie..a ja własnie nie chciałam cesarki i jesli bedzie mozliwosc nastepne bede chciała rodzic naturalnie...a trzecia sprawa...juz rok czasu prawie po tej zasr...operacji a mnie ciagle podczas okresu i fługo po boli brzuch jakbym była swiezo po operacji..na usg nic nie widac...lekarze podejrzewaja ze w bliznie po cc robi mi sie endometrioza a dodatkowo mam zrosty w brzuchu ..doczytałam ze zrosty sa wynikiem niedelikatnego obchodzenia sie z powłokami brzusznymi podczas operacji...wiec ja tej pani naprawde wiele zawdzieczam ,,zwłaszcza to ze co miesiac czuje czym był ten poród...
 
My znalezlismy super dentystke u nas na Swietokrzyskim na NFZ, super ma podejscie do dzieci, przyjmuje w SP 33 ale jak sie nazywa to wam nie powiem bo nie wiem.:eek: Bylismy z Kuba u niej juz 5 razy (Kuba ma problemy z zabkami), nastepna wizyta za pol roku.
Moge wam dziewczyny polecic stronke znanylekarz.pl, maja tam calkiem duza baze lekarzy, opinie sa przerozne od entuzjastycznych po bardzo krytyczne, mysle, ze warto tam zajrzec, przede wszyskim jesli szuka sie dobrego ginka.:tak:
 
Dokładnie, sa tam obiektywne opinie, ja trafiłam na Niziurskiego przypadkiem, ale mam wobec niego dług wdzieczności do końca życia!!! Jest jaki jest, ale fachowiec jest doskonały :tak: ja też o Szczurkowskiej słyszałam niezbyt pochlebne opinie, tak jak o Ziółkowskim...
 
dziewczyny macie moze namiary na dobrego okuliste, dla doroslego i dla dziecka, nie musi to byc ta sama osoba(raczej prywatnie bo nie chce mi sie czekac miesiacami na wizyte)
ja juz prawie slepne :szok:przez ostatnia pania okulistke i wolalabym miec kogos sprawdzonego
z malym z kolei chcialam isc na kontrol, bo boje sie ze moze miec wade po mnie

pliiiis poleccie kogos
z gory dzieki:-)
 
chinka ja od 15 roku zycia chodzilam na Stok do glownej przychodni a od 19 chodze do gabinetu na Sikorskiego i z soba i z malym i jestem bardzo zadowolona... tylko nie mam tam namiarow musialabys sie tam przejechac... chyba ze ktoras dziewczyna ze Stoku ci poda oni mi tam wykryli wade ktorej ta wczesniejsza nie wykryla i psul mi sie ciagle wzrok a teraz mam spokoj.. i moj Adas tez byl tam badany i jestem zadowolona... nie czeka sie dlugo... to jest ul Sikorskiego Os Stok na przeciwko stacji benzynowej POLTANK...
 
reklama
Chinko, Ja Ci mogę polecić dr Wiesławę Kurek , przyjmuje w Poliklinice i w gabinecie przy ul. Leśnej, wspaniały fachowiec!!! ma podejście do pacjenta, zawsze jesteś gruntownie przebadana :tak: korzystamy z jej usług z mężem i jest ok :tak: (041) 344 31 02 to jest telefon na zakład na ul. Leśną
 
Do góry