reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

dr Piotr Stepień - chirurg i urolog. Podobno najlepszy. Prywatnie przyjmuje w przychodni urologicznej na Jagielońskiej 13

telefon 041-361 30 60

Czeka sie strasznie długo w kolejce, bo nie ma zapisów (chyba że sie coś zmieniło - dlatego podaje telefon). Przyjmuje od godziny 15 ale nie pamiętam w jakie dni....

Jeszcze pytanie o jakiego chirurga chodzi, bo ten jest tzw "miękki" z tego co kojarzę... Ale najlepiej zadzwonić
 
reklama
Chinka jestem w szoku...
sproboj na tym stoku tam maja bardzo dobre opinie i ja tam chodze i z Adasiem bylam jak mial 6 mies i rok i bardzo dobre podejscie maja ,....

NSZOZ CENTRUM MEDYCZNE VISUS VISUS II SP. Z O.O.
- PORADNIA LECZENIA ZEZA
KIELCE, SIKORSKIEGO 14, 041 3311500
- PORADNIA OKULISTYCZNA
KIELCE, SIKORSKIEGO 14, 041 3311500


Czy któraś z Was jeszcze korzystała z usłóg VISUSA? I dokładnie do którego lekarza i jakie są wasze opinie o tej placówce???
 
julita ja tam chodze uwazam ze jest ok teraz znow sie zapisalam bo Adasiowi leci jedno oczko i teraz widac to perfidnie... a ja sie zapisalam na kontrole. jestem zadowolona z tej przychodni bo zapisuje sie na dzien godzine i nie trzeba siedziec w kolejkach i lekarze sa bardzo dobrzy:tak::tak:
jutro tam bede jeszcze meza zapisac to wezme liste wszystkich okulistow i ci wkleje:sorry:
 
a oreintuje sie ktoras z Was, czy mozna zrobic gdzies w Kielcach prywatnie badanie Holtera? jesli tak prosze o jakies namiary
kurcze, bo juz mi drugi termin na langiewicza przepadnie bo Kuba chory znowu :wściekła/y:, na termin tam trzeba czekac ok 2 miesiace i jak mi wyznacza i sie znowu rozchoruje to sie chyba zastrzele, wiec wolalabym isc prywatnie
z gory dzieki za info
 
Masiula link nie działa. A na Słowackiego nie ma czasem chirurgicznej przychodni stomatologicznej?

Ja chodzę z małą do Łojewskiej ale nie ma już punktów na ten rok - ew. po nowym roku będzie się można zapisać tak po 15 stycznia jak umowy z NFZ będą podpisane. Karola daje jej robić zęby bez problemu a kobitka jest pedodontą - stomatologiem dziecięcym.
 
jeżeli chodzi o dr Stepnia - to ja do niego chodze i prywatnie i na Langiewicza
jest najlepszy w tym momencie w kielcach jezeli chodzi o sprawy urologiczne
prywatnie- nie trzeba sie zapisywac, ja zawsze chodze w piątek tak ok 14
On przyjmuje niby od 15 ale czesto jest wczesniej
 
reklama
A macie może numer telefonu do Łojewskiej. Wiem tylko, że przyjmuje na ul.Jagiellońskiej, ale nie wiem w którym budynku. Mam do Kielc 70 km i wolałabym najpierw tam zadzwonić. Na Słowackiego też zadzwonię. U nas niestety nie ma dobrego dentysty dla dzieci.
 
Do góry