reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze

dHd

Dołączył(a)
26 Lipiec 2023
Postów
14
Cześć, czy możliwe jest prowadzenie ciąży u dwóch lekarzy jednocześnie? Na przykład lekarz prywatny i lekarz nfz
Czy potrzebne są dwa wykresy ciążowe? Jak to wygląda? Czy mogę zanieść wyniki badań do jednego lekarza i przynieść je innemu lekarzowi?
 
reklama
Cześć, czy możliwe jest prowadzenie ciąży u dwóch lekarzy jednocześnie? Na przykład lekarz prywatny i lekarz nfz
Czy potrzebne są dwa wykresy ciążowe? Jak to wygląda? Czy mogę zanieść wyniki badań do jednego lekarza i przynieść je innemu lekarzowi?
Co to jest wykres ciążowy?
Tak, możesz chodzić do dwóch lekarzy, kto ci zabroni konsultacji na wizytach prywatnych..
 
I tak z całego serca polecam Ci prowadzić ciążę prywatnie. Wizyty wyglądają naprawdę inaczej niż na NFZ. Mam porównanie z pierwszej ciąży, uwierz ;) Drugą już prowadziłam prywatnie, u dr Barbary Blicharczyk. Bardzo fajnie się mną zaopiekowała. Starannie robiła każde badania i wszystko na bieżąco wyjaśniała.
 
I tak z całego serca polecam Ci prowadzić ciążę prywatnie. Wizyty wyglądają naprawdę inaczej niż na NFZ. Mam porównanie z pierwszej ciąży, uwierz ;) Drugą już prowadziłam prywatnie, u dr Barbary Blicharczyk. Bardzo fajnie się mną zaopiekowała. Starannie robiła każde badania i wszystko na bieżąco wyjaśniała.
I pyk zgłoszenie do uokik za nieoznaczoną reklamę. Mam nadzieję, ze pani doktor beknie.
 
Do góry