reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Leki a karmienie piersi膮

Domi386

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
7 Sierpie艅 2020
Post贸w
78
Cze艣膰 馃榿 m贸j maluch ma p贸艂 roku i jest taka oto sprawa on jest przezi臋biony bral Ibuprom bo ros艂a mu gor膮czka i wczoraj sko艅czyli艣my kuracj臋 jednak ma kaszel i katar taki 偶e ci臋偶ko mu zje艣膰 macie jakie艣 dobre sposoby na katar ? Ci臋偶ko mu wg odci膮gn膮c bo zaraz p艂acze. Drugie co ja od soboty te偶 si臋 藕le czuje my艣la艂am 偶e to przeziebienie i przejdzie , bra艂am Apap bo bardzo boli mnie g艂owa codziennie tak 偶e ci臋zko mi wsta膰, ju偶 nie mia艂am si艂y si臋 m臋czy膰 i posz艂am dzi艣 do lekarza, okaza艂o si臋 偶e mam zapalenie zatok i g贸rnych dr贸g oddechowych.. Do rzeczy lekarz zapisa艂 mi antybiotyk Amotaks 1g i spray do nosa tafen nasal, ufam mojemu lekarzowi tylko m贸wi艂 mi 偶e trzeba obserwowa膰 czy dziecka nie uczuli i si臋 bardzo boje go wzi膮膰... A ten spray jest ze sterydem i te偶 si臋 boje ... Prosz臋 mi pom贸c bo bardzo si臋 boje ze zaszkodz臋 dziecku i jak macie jakie艣 sposoby na katar u dziecka to te偶 mo偶ecie poda膰, ma katar wodnisty taki 偶e budzi si臋 przez niego i nie mo偶e spa膰... Odci膮ganie , s贸l fizjologiczna, nasivin, inhalacje nie pomagaj膮

reklama

Mamamoni29

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
17 Kwiecie艅 2020
Post贸w
94
Na katar u dziecka bardzo polecam inhalacje z soli fizjologicznej. Je艣li chodzi o leki dla ciebie ja bym skonsultowa艂a to z ginekologiem lub lekarzem dzieci臋cym. My艣l臋 偶e oni najlepiej orientuj膮 si臋 co mo偶na bra膰 podczas karmienia piersi膮

Jetkaa

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
23 Wrzesie艅 2017
Post贸w
2 230
Polecam jeszcze po inhalacji, u艂o偶y膰 dziecko na poduszce na kolanach , aby g艂owa by艂a nieco ni偶ej i o klepa膰 po inhalacji 10/15 min po. To pomo偶e odlepic to wszystko co zalega w nosku.

Mamafasolki

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
22 Sierpie艅 2018
Post贸w
3 030
Na katar ga艂ganek Aliny. Dla Ciebie - zerknij sobie na leksykony lek贸w dost臋pnych dla karmi膮cych i sprawd藕, jak klasyfikowane s膮 leki. Sama bra艂am antybiotyk jako mama kp.

Do g贸ry