reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki,Choroby- lecczenie podczas karmienia

WITAJCIE!
JESTEM MAMA 3 MIESIECZNEGO DZIDZIUSIA,KTOREGO KARMIE PIERSIA.
OD WCZORAJ BOLI MNIE TAK GARDŁO ZE NIE MOGE WYTRZYMAC.SADZE ZE TO ANGINA(LUB ZACZYNA SIE PRZEZIEBIENIE)CZY MACIE JAKIES SPOSOBY LUB LEKARSTWA PRZY KARMIENIU PIERSIA??
POMOCY:):szok:
 
reklama
Hej,

zdecydowanie wybierz się do lekarza żeby się bardziej nie rozwinęło. Jeśli jest to angina to z pewnością bez antybiotyku się nie obejdzie. Ja też karmię piersią i już dwa razy w kwietniu miałam anginę. Ta druga to pewnie efekt nie doleczone pierwszej. Za krótko po prostu brałam antybiotyk. Mnie przepisano antybiotyk z serii tych bezpiecznych dla kobiet karmiących. Antosi nie odstawiałam od piersi. Jeśli dostaniesz antybiotyk to koniecznie pamiętaj o leku osłonowym, bo to jest ważne. Aby uśmierzyć ból do psikania dostałam Tantum Verde i rzeczywiście się sprawdził. Możesz też płukać gardło roztworem soli bądź rumiankiem. Co ważne muszą mieć temperaturę pokojową, aby bardziej nie podrażniać. Jeśli gorączkujesz to zdecydowanie paracetamol.


Pozdrawiam i powrotu do zdrowia.
 
Jestem juz umowiona dzis na 11 do lekarza,ale lepiej wiedza mamuski niz pan doktor ktory nigdy nie karmil:)pozdrawiam!
 
WITAJCIE!
JESTEM MAMA 3 MIESIECZNEGO DZIDZIUSIA,KTOREGO KARMIE PIERSIA.
OD WCZORAJ BOLI MNIE TAK GARDŁO ZE NIE MOGE WYTRZYMAC.SADZE ZE TO ANGINA(LUB ZACZYNA SIE PRZEZIEBIENIE)CZY MACIE JAKIES SPOSOBY LUB LEKARSTWA PRZY KARMIENIU PIERSIA??
POMOCY:):szok:

Idz normalnie do lekarza :tak: nawet jak dostaniesz augumentin ( antybiotyk) to i tak możesz karmić piersią :tak:
 
Tylko dolecz sie koniecznie!

Ja niestety tez zlapalam jakies pasudztwo jak malutka byla tycia i tak minelo 7 mcy a ja w sumie co napije sie czegos chlodniejszego, albo lekko mnie zawije to od razu gardlo-angina.

Ja bralam amotax i duomox. mala bradzo dobrze zniosla moja antybiotykoterapie.

zdrowka
 
Mam pytanie, czy stosowala ktoras z was masc clotrimazol z zalecenia lekarza przy karmieniu piersia? Bo chyba zlapalam infekcje, odczuwal straszne swedzenie a do lekarza wizyta najwczesniej za 2 tyg. do tego czasu chyba nie dam rady. Na ulotce oczywiscie pisze ze za zgoda lekarza.
 
reklama
reklama
Do góry