reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki homeopatyczne

Brown.Kate- wydaje mi się, że efekt placebo może wystąpić co najwyżej u dorosłych- czysta psychologia..więc u takich dzieciaczków raczej albo faktycznie ta homeopatia, albo organizm sam zwalczył chorobę bo był silny. Ja skłanialbym się uwierzyc w to drugie..;-)
 
reklama
jak zwykle kazdy ma swoje zdania prawdajest taka ze nie na kazdego te leki dzialaja. moj syn od 4 roku jest alergikiem od malego mi ciagle chorowal jak mial 5 lat pojechalam z nim do alergologa pediatry i homopaty i po przepisaniu odpowiedniej kuracji dziecko przestało chorowc i zadko sie zdaza ze choruje a anybiotyk moze miał przez te 4 lata raz bo mial angine a tak to jest ok. leki homopatyczne to skadniki mineralne ktore pomagaja organizmowi zwalczac choroby.ale nie kazdemu moja corka znowu niereaguje na nie ale byc moze musialaby miec specjalnie dobrane.
 
Do góry