reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki i suplementy dla mam i dzieci

reklama
Edzia- ja podaję od soboty i tak jak w ulotce 15 kropli do każdego karmienia chyba że karmienie co dwie godz to w tedy co drugie. Tego nie da się przedawkować raczej bo to dzieciakowi nie zaszkodzi. Czytałam wiele artykułów o tym dlaczego te akurat w tylu przypadkach działają a inne nie i wyczytałam że przyczyna leży nie tylko w gęstszej zawiesinie czyli jakby lepszej recepturze leku ale i też w dawkowaniu. W Polsce dawki są zaniżane bo Polacy podobno mają tendencję do przedawkowywania leków- nie wiem skąd to się bierze ale właśnie taka dawka a nie inna ma działanie leczące także możesz śmiało spróbować. No i na efekty czasem trzeba poczekać bo takie leki na niektóre dzieci działają od razu a na inne po upływie kilku dni.
 
Dzięki dziewczyny ;*. Narazie ustały bóle brzusia także poczekam z kropelkami. Ważne, że są w domku, i jestem spokojniejsza przez to ;).
 
głupia mama nie umiała odczytać dobrze ulotki i podała niuni zalecaną dzienną dawkę paracetamolu , na raz :eek::szok: ale mam nadzieje że jej nic nie będzie ... :no::-(
i jeszcze babcia mi przez telefon powiedziała że dzieci mają podwyższoną ciepłotę ciała i te 37.8 to żadna temperatura u dziecka .... :zawstydzona/y:
głupia mama narobiła cyrku ... :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Do góry