reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki i suplementy dla mam i dzieci

a teraz długi weekend ;p ? czy weekendy pracujesz (tak jak ja mam to szczęście ;> )

ja się jutro lekarza będę pytać czy coś ziołowego na sen mogę brać , bo przecież nie wyrabiam po takich nockach nieprzespanych w pracy wyglądam jak cień :eek: no i czy na ból głowy coś można spokojnie brać ... bo mnie już drugi raz nakurzała głowa (po sylwestrze , chyba kac ;P niepijacki ) i nic nie biorę bo nie chce szkodzić dzidziolowi....
 
reklama
łooo kuwa..... na kuchni dajesz radę ?? nie za gorąco Ci tam ?? jenyśku....podziwiam :)

no też właśnie słyszałam że apap jest okej , ale jutro się go lepiej zapytam i upewnię :)
 
Na paracetamolu mozesz brać, ja kupuję w aptece czysty paracetamol, oczywiście nie jem jak cukierki ale jak niemogę sobie dać rady z bólem to biorę. W pierwszej ciąży też mi sie zdarzało.
 
no to nie jest takie łatwe :/ mam wizytę 12 stycznia i zastanawiam się czy lekarz wypisał by mi od 1 lutego czy kazał by mi przyjechać pod koniec stycznia ? :/
 
nadalka, lekarz wypisuje na 2tyg L4 (te na początku) jak masz urlop to wpierw i tak bedziesz musiała go wykorzystać , i potem L4 ,chyba że nie masz urlopu to wątpie że lekarz wypisze L4 na przód bo oni się z ZUS-em rozliczają chyba w ciągu 2-3dni
 
no to będę musiała chyba jechać pod koniec stycznia... :/ lipa bo nie dość że wydam na paliwo to jeszcze znowu pewnie będzie chciał stówe

no ale jak wypisze mi od 1 to chyba nie musi tego zgłaszać od razu , a po za tym to w pracy zgłaszają w zusie , to ja bym dała dzień przez 1.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie no chyba za wypisanie L4 nie będzie chciał kasy... przecież tylko mu zostaw swoje dane , dane firmy w której pracujesz i niech on to napisze między pacjentkami i Ci to da w drzwiach ;) chyba da się z nim dogadać , ciężarnej nie odmówi :p
 
Do góry