reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki i suplementy dla mam i dzieci

no nie wiem , jeszcze aż tak dobrze go nie poznałam, hmm no nie wiem okaże się ja mu powiem że mogę, w sumie muszę iść od 1 (bo mnie w pracy już wysyłają) a nie bede brała od 13 stycznia bo do 1 lutego bede pracować za darmo bo już jest grafik ustalony. powiem mu jaka jes sytuacja i czy nie dało by się od 1 , nie bede specjalnie po nocy jeździc po zwolnienie. a tam się zobaczy hmm .. jak się nie da inaczej to bede pracować na zwolnieniu... :/
 
reklama
na pewno coś wymyślicie razem :) płacisz mu to się musi naginać :p ja tak uważam i tak się czuje zawsze u prywatnego lekarza :p
 
Pamiętajcie, ze prywatni lekarze też są kontrolowani przez Zus. Utrata możliwości wystawiana zwolnień z prywatnym gabinecie to niewiątpliwie wielka strata dla lekarza. Napewno lekarz nie wystawi zwolnienia 12 stycznia, które będzie obowiązywało od 1 go lutego. Zwolnienia może wypisać 2-3 dni do przodu i wstecz. Moze to być już zwolnienie na miesiąc. Ja poszłam na zwolnienie już w 8 tyg, dostałam na miesiąc. Porozmwiałam z lekarzem szczerze i z kontunuacją nie bedzie problemu, byle tylko pilnować dat i nie mieć wystawianych zwolnień na zakładkę (by dni się nie pokrywały). Do Zus-u zgłasza zakład pracy wysyłając Twoje zwolnienie. Przez piwrwsze 30 dni płaci za wolnienie pracodawca, potem Zus.
 
Hej pempaski w ten sylwestrowy dzień. Postanowiłam założyć nowy temat o lekach. Wiem że nie można barać leków bez uprzedniej konsultacji z lekarzem ale w moim przypadku jak dzisiaj wszystko nieczynne itp itd w naszym uroczym miasteczku dopadło mnie ostre zapalenie (bądź i nie zapalenie ?:baffled:) zatok.. jedna z forumowiczek na innym forum poleciła mi Sinupret, pani farcaceutka też potwierdziła że są to jedyne ziołowe leki które można przyjmować w ciąży. Wiem że stałam się nie odpowiedzialna robiąc to bez konsultacji z lekarzem, ale po prostu mnie ta choroba już wkańcza, ból głowy niesamowity,do tego ból gardła i zębów (od tych zatok :wściekła/y:)
Przez ostatnie 3 dni leczyłam się apapem ale mam zdecydowanie ból głowy zatokowy i ile mam się męczyć... :(

wczoraj byłam u internisty, tez mi zapisał Sinupret w razie pogorszenia. Dodatkowo syrop prawoslazowy i Laryng Up na gardlo - działa rewelacyjnie po 2 dniach przeszło.
 
natkusia mnie lekarz nie polecił żadnych...poszłam do apteki i poprosiłam o rade farmaceutkę i tak mam Vita-miner PREGNAT za 60 tab. zapłaciłam 18,95zł.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny :)
Mi lekarz też żadnych nie zalecił powiedział, że mam sama wybrać..
Dał mi reklamówkę z jednych witamin ale one kosztują prawie 50zł za 30 tabletek więc troszkę za dużo.
 
reklama
Do góry