reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki które musimy podać naszym małym szkrabom

kasiulla - wiem wiem mam nadzieje, że w tym tygodniu będe już miała kontakt z lekarką i o wszystko się dokladnie wypytam
 
reklama
A z odstawianiem ketitofenu i innych lekow dla astmtykow jest tak ze jesli osoba brala je krotko- tzn. do kilku dni to mozna po prostu odstawic, jesli dluzej to stopniowo zmniejsza sie dawke az do zupelnego odstawienia-moja pediatra tak mi mowila.
 
ch_aga, pamiętam, że mój Staś ma to samo na buzi co Twój synek.
Zeszło mu to już? Doszłaś od czego to? I jakie leki czy maścio-kremy pomogły?
Bo ja ciągle walczę z wysypką, jesteśmy nawet na diecie bezbiałkowej już półtora miesiąca, jest chyba lepiej, ale rewelacji żadnych.
 
MamoStacha mój Mateusz miał przez tydzień czerwone policzki (nie mam pojęcia po czym). Ja przemywałam mu je płynem Mustela do oczyszczania twarzy i pośladków, który poleciła mi Ivka76:-) i pomogło:tak:
 
Mamo Stacha ja przemywałam buźkę płynem Mustela a potem smarowałam kremem Emolium. Ale czerwień zeszła dopiero po odstawieniu "uczulacza" czym okazało się mleko Bebiko :dry: Zaczęłam podawać Nan i wszystko ok. Czasem te poliki są mniej lub bardziej szorstkie i czerwone no i niestety to wina nabiału :sick: Ostatnio zjadł kilka łyżeczek serka wiejskiego i na drugi dzień była kupka ze śluzem. Ale od czasu do czasu daję nabiał :zawstydzona/y:
Pozdrawiam
 
Muszkowi na biegunkę spowodowaną podawaniem antybiotyku, pomogła Smecta. Saszetkę rozpuszczałam w zalecanej ilości wody i wlewałam do butli z sokiem i Mateusz pił to przez cały dzień. Pomogło :tak:
Pozdrawiam
 
reklama
smecty to wołami w Tytka nie wleję, więc znalazłam inny sposób. zobaczymy czy skuteczny:confused:
 
Do góry