reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki przeciwgorączkowe a karmienie piersią.

Suprise87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
2 443
Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was miała wysoką gorączkę i karmiła piersią? Jakie leki można w takiej sytuacji bezpiecznie stosować? Wiem, że na bazie paracetamolu, ale chodzi mi konkretnie o nazwę leku... Apap?
Rezygnacja z kp nie wchodzi w grę :)
 
reklama
Wszystko co ma paracetamol mozesz spokojnie żarzyć bo nie przedostaje sie do mleka.Ja mialam goraczke i zażyłam paracetamol (tak sie nazywal lek poprostu) Screenshot_2019-09-22-07-39-57-1.png
ale mozesz wziac tez apap, panadol, efferalgan, cefalgin, codipar,acenol, tazamol, calpol (to wszystko to paracetamol).Wszyscy polegają apap ze ponoć ma najczystszy paracetamol.No najlepiej idź to apteki i poprostu powiedz że potrzebujesz paracetamol :) zdrówka życzę!
 
Dokładnie mi po cc przy kp przez 2 tygodnie regularnie kazali brać Ibuprom na bóle głowy, który były bardzo silne po znieczuleniu. Czyli co kilka godzin tabletka, w szpitalu podawali mi na zmianę z paracetamolem więc przy kp można Ibuprom, jedynie w ciąży nie wolno
Możesz brać wszystkie leki nawet z ibuprofenem typu Ibum, Ibuprom. One są również przeciwzapalne, więc lepsze od zwykłego paracetamolu.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was miała wysoką gorączkę i karmiła piersią? Jakie leki można w takiej sytuacji bezpiecznie stosować? Wiem, że na bazie paracetamolu, ale chodzi mi konkretnie o nazwę leku... Apap?
Rezygnacja z kp nie wchodzi w grę :)
Te na bazie paracetamolu możesz brać. W szpitalu położna mi zalecała max. 3 tabletki (500mg) dziennie przy kp.
 
Do góry