reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki w ciąży

Witajcie dziewczęta,

Według testów i objawow jestem w ciazy, z moich obliczeń wynika ze w jakimś drugim albo trzecim tygodniu maksymalnie. W każdym razie chodzi mi o to, że boli mnie podbrzusze. Ponoć to normalne z tego co czytałam. Zanim jednak się dowiedziałam, że jestem w ciąży bralam ibuprom, tak z półtorej paczki wzięłam w ciągu tygodnia. Od kiedy jednak wiem, biorę tylko no-spę i apap do dwóch tabletek dziennie, ale mało pomga. Chciałam się dowiedzieć czy to może zaszkodzić dziecku? Jutro generalnie chce jechać do szpitala, bo mam wrażenie że aż za bardzo boli, jednak do tego czasu muszę sobie radzić.
A i żeby było zabawniej to też dostałam rozwolnienia i teraz nie wiem czy po ilości leków czy po jedzeniu wigilijnym i co moge na to wziąć.

Dzieki za odpowiedź
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczęta,

Według testów i objawow jestem w ciazy, z moich obliczeń wynika ze w jakimś drugim albo trzecim tygodniu maksymalnie. W każdym razie chodzi mi o to, że boli mnie podbrzusze. Ponoć to normalne z tego co czytałam. Zanim jednak się dowiedziałam, że jestem w ciąży bralam ibuprom, tak z półtorej paczki wzięłam w ciągu tygodnia. Od kiedy jednak wiem, biorę tylko no-spę i apap do dwóch tabletek dziennie, ale mało pomga. Chciałam się dowiedzieć czy to może zaszkodzić dziecku? Jutro generalnie chce jechać do szpitala, bo mam wrażenie że aż za bardzo boli, jednak do tego czasu muszę sobie radzić.
A i żeby było zabawniej to też dostałam rozwolnienia i teraz nie wiem czy po ilości leków czy po jedzeniu wigilijnym i co moge na to wziąć.

Dzieki za odpowiedź

Ale jak Cię boli brzuch? Tak jak na okres? Bo jeśli tak to normalne. Ja się na początku tak czułam jakbym miała dostać okres - identyczne bóle.

Co do leków, to na bóle ciążowe apap Ci i tak nie pomoże więc nie bierz. Jedynie no-spa bo działa rozkurczowo. Do szpitala raczej Cię nie przyjmą bo oni raczej przyjmują tylko jak występuje krwawienie.
 
Ale jak Cię boli brzuch? Tak jak na okres? Bo jeśli tak to normalne. Ja się na początku tak czułam jakbym miała dostać okres - identyczne bóle.

No właśnie tu jest problem bo ja okresu praktycznie nie miewam, a jeżeli już to praktycznie cały czas śpię, albo wymiotuje. Bolą mnie miejsca w okolicach jajników takie kłucie i co jakiś czas taki promieniujący ból wzdłuż całej macicy i to jest taki obezwładniający ból. Przez resztę czasu tylko takie leciutkie prawie niewyczuwalne ćmienie. No i kręgosłup mnie boli i wymiotować mi się chce :( więc już nie wiem co jest dobrym znakiem a co nie.
Apap przestałam brac bo mi nie pomaga, miałam wrazenie że nawet pogarsza ten ból. A no-spa też nie działa :(

Co do szpitala to mój ginekolog wraca dopiero w styczniu dlatego chciałam jechać do szpitala. znajoma lekarka powiedziała, ze mnie przyjmą żeby chociaż sprawdzić, bo tak naprawdę mogę się tam pojawić kiedy coś mnie poważnie niepokoi.
 
Do góry