reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki, witaminki w ciąży

Azik- jesteś pewna, że na rozciąganie więzadeł Nospa nie pomaga?
Wczoraj właśnie mnie pobolewało, wzięłam Nospę, ale nie pomogła.
Więc może niepotrzebnie lekarka kazała mi ją brać (i to 3 razy dziennie)???
Tak się zastanawiam, bo bardzo nie lubię brać leków (tym bardziej takich, które nie pomagają).
Chyba, że już naprawdę trzeba....
 
reklama
mokkate mi lekarz na tego typu bóle nie kazał brać nospy chyba że ból nie do wytzrymania i stwierdził że nie ma co brać regukarnie nospy tylko jak mocno boli

na bóle więzadeł staram się nie brać chyba że nie mogę się z łóżka podnieść
 
Mi też się spina ostatnio brzunio, ale wtedy się kładę do łóżeczka, nie biorę leków. Też miałam brać No-Spa 3x1, ale stwierdziłam, że nie będę dzidzi faszerować lekami i ją odstawiłam.
 
ja też biorę tylko w razie naprawdę ostateczności jak już nie mogę się podnieść
a takie lekkie spinania czy rwanie w krzyżu i rozciąganie więzadeł staram się przetrzymać
 
no spa rozluźnia miesnie, nie sadze by miała wpływ na wiazadła - ja jak już nic mi nie pomaga i nie moge ruszyć nogą (nawet na leząco) a ostatnio byłam sama w domu dzidzi sie obudziło a ja wyłam z bólu by sie podnieść - koszmar
biore paracetamol. (do tej pory w ciazy wzielam 3 razy) rzadko mni ezostawiaja samą w odmu z Piotrkiem.
 
A ostatnio znajoma pielęgniarka mówiła mi, że nie wolno brać paracetamolu w ciąży. Nie mam wykształcenia medycznego, więc nie wiem na pewno.
 
paracetamol jest jednym z najbezpieczniejszych leków p/bólowych i obniżających gorączkę w ciąży coś się jej pomyliło chyba
w szpitalu podają p/bólowo tylko paracetamol no chyba że potzrebne jest coś mocniejszego

najlepiej brać paracetamol w czopkach
 
no i ja dolaczam do grona nospy :(..............nie chce jej brac bo sie boje...............ale w ostatecznosci trzeba...............to przez skurcze buuuuuuuuuuuu.smutno mi
 
reklama
co słyszę to kazda ciężarówka bierze i to w dużo większych ilościach, nie wiem zastanawiam się jak to było dawniej teraz albo społeczeństwo wybitnie słabe albo oni przesadzają tzn Ci lekarze ztym faszerowaniem

skoro tyle lasek to ma to może to normalne takie skurcze już dostaję rozdwojenia jaźni
 
Do góry