reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki, witaminki w ciąży

Nie ma co się zadręczać z tym lewym bokiem - wszędzie o nim piszą ale tak naprawdę to czy lewy czy prawy...grunt żeby nie na plecach (świadomie, bo przecież czasem się zdarza we śnie i nie ma co panikować), bo macica uciska na naczynia
 
reklama
A ja mam problem ostatnio z lezeniem na ktorymkolwiek boku, bo dzidzia sie wtedy strasznie wkurza- chyba jest jej wtedy ciasno.
 
cholera ja coraz częściej budzę się na plecach

tak mnie bolę boki i łopatki że nie mam siły na nich leżeć
 
Ja też mam kłopot z leżeniem, nawet chwilowym na którymkolwiek boku i w efekcie budzę się na plecach. Już nad tym nie panuję, mimo podkładania pod plecy poduszek żeby się nie obracać. Ostatnio obudziałam się na strecie tych poduch z brzuchonem do góry, no i oczywiście na plecach!
 
a mi się wydaję że to wszystko przez to że śpię sama a męza wywaliłam do 2 pokoju bo jest chory

tak mam 2 metry szerokości dla siebie i się kulam po cąłym łózku
dzisiaj już chyba biorę go do wyra bo jak z boku będę chciała przetoczyć się na plecy to mam wtedy 110 kg blokadę ;D
 
Do góry