reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leki, witaminki w ciąży

może to sa plany?? ja teraz nie wiem co kupić - feminatal wycofany, nie wiadomo co z materną :( musze zapytać w aptece co polecają, lekarz kazal coś brać - hemoglobina spadła mi poniżej normy, krew robi się cienkawa ;)
 
reklama
ja biorę prenatal, a wcześniej miałam feminatal. co do materny to słyszałam wypowiedzi położnych, że dość często jest tak że dzieciaczki po materne rodzą się duże, ale to nie przekłada się na siłe dzieciaczków. ile w tym jest prawdy to nie wiem.
 
Ja mam prenatal(po maternie rzygalam)-witaminki to witaminku +/- iles tam % zalecanego dziennego zapotrzebowania,a dodatkowo uzupelniamy owocami i warzywkami ;)
 
Moja ginekolog polecala mi materne ze wzgledu na to ze jako jedyne witaminy zawieraja selen, chrom i cos tam jeszcze. Dala mi nawet takie zestawienie wszystkich witamin dostepnych na rynku i tego co zawieraja i faktycznie ,aterne ma najwiecej. Ale ja i tak biore prenatal, bo cena materne jest wysoka.
 
reklama
Do góry