reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki ,witaminy w ciąży....

*Venicee*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2006
Postów
1 539
Miasto
Kraków
Jak tam u nas sprawa się ma??

Ja to jak lekoman ....duphaston 3x, euthyrox 2x1/2tabl , magnez 3x1, folik 5mg, jodid 2x1 i żalezo co 2dzien....
 
reklama
Mi położna powiedziała,ze jesli sie zdrowo odżywiam to narazie tylko kwas foliowy żebym brała bo przez wita dla kobiet w ciazy moge mieć nadmiar niektórych składników i moge wymiotować i byc mi niedobrze ale teraz mam konsultacje 26stycznia to wtedy moze juz mi cos przepisze
 
Mi od poczatku ciazy gin kazala brać tylko kwas foliowy, poniewaz wyniki byly dobre, a teraz w drugim trymescie mam odstawić kwas i zaczac brac witaminy dla kobiet w ciąży z żelazem, wit D, kwasem foliowym i Dha
 
U mnie godzina przed śniadaniem 1 tabl euthyrox75 (tarczyca). Do tej pory brałam kwas foliowy, ale wczoraj na wizycie spytałam to mam dojeść do końca opakowanie i już starczy. Moja gin nie jest zwolenniczka sztucznych witamin i mam jeść zdrowo i mieć urozmaicona dietę i nie ma potrzeby by coś łykać. Magnez jedynie jak będę mieć jakieś skurcze np łydek.
 
reklama
Do góry