reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki ,witaminy w ciąży....

ja piję łyżeczkę dziennie a można dwie
kupiłam w aptece trzeba go trzymać w lodówce po otwarciu tylko dwa miesiące więc nie opłaca się kupować dużych butelek ja mam 500ml i wydaje mi się duża
to jest olej lniany budwigowy tłoczony na zimno

a i jeszcze wczoraj położna mówiła o ********** to jest środek wspomagający karmienie piersią niby działa tak jak "karmi"
 
reklama
dziewczyny, a nie uważacie, że w ciąży im mniej leków tym lepiej. ja się ograniczyłam do folika i wystarczyło, nie ma też co przeginać w grugą stronę.
Ja na ciążę patrzę podobnie jak na okres karmienia piersią jesli chodzi o branie witamin. Jak karmiła starszą a nie brałam wit to leciała mi krew z nosa, dziąseł a włosy wyłaziły garściami. W ciąży dziecko zabierze od ciebie to co potrzebuje, a ty jakoś to musisz uzupełnić.

Ale jeśli chodzi o inne leki to myślę że im mniej tym lepiej, ale i od tego są wyjątki.
 
reklama
Ja pytałam dzisiaj lekarza o witaminy powiedział, że lepiej suplementować, żeby mieć pewność, że dziecko dostaje witaminy. Często dieta może być niewystarczająca... ja biorę w sumie witaminy od grudnia ciągle...
 
Do góry