reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekki wózek 2w1 na cały okres wózkowania

Ynk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
586
Proszę o rady przy wyborze wózka.
Szukam lekkiego kompaktowego wózka 2w1, który wystarczy na cały okres wózkowania, koszt do 3 tys.
Do tej pory miałam na oku kilka modeli
- Cavoe Osis - czytałam tu na grupie kilka słabych recenzji dot. wykonania i jakości
- Insevio Dolphin - w sklepie bardzo 'latała' mu rączka, ma kiepską torbę pod wózkiem i nie ma blokady przy złożeniu
- Muuvo Quick 2.0 - czytałam sporo negatywnych opinii na grupie
- Anex L Type - dość drogi jak na brak dodatków w stylu ochronki na nóżki do spacerówki, torby itd.
Czy ktomuś jednak sprawdziły się w/w modele, albo może polecić inny spełniający wymagania?
Alternatywą mogą być też spacerówki z opcją wpięcia gondoli, np. Oyster Zero, Valco Baby Snap Sport Trend, jeżeli u Was takie rozwiązania się sprawdziły :)
 
reklama
My zdecydowaliśmy się na Cybex balios S.ok 11 kg, łatwo składany. Ale i tak myśle, ze kupie dodatkowo mała spacerówkę do auta jak już dziecko będzie siedzieć.
 
My zdecydowaliśmy się na Cybex balios S.ok 11 kg, łatwo składany. Ale i tak myśle, ze kupie dodatkowo mała spacerówkę do auta jak już dziecko będzie siedzieć.
Tez mam cybex balios S i jestem mega zadowolona. Bardzo poręczny, spacerowka klada sie jedna reka, ma fajny uchwyt do podnoszenia, nie zajmuje jakoś duzo miejsca ( bez peoblemu miesci sie w bagazniku crosslanda). Naprawde spoko wozek.
 
Tez mam cybex balios S i jestem mega zadowolona. Bardzo poręczny, spacerowka klada sie jedna reka, ma fajny uchwyt do podnoszenia, nie zajmuje jakoś duzo miejsca ( bez peoblemu miesci sie w bagazniku crosslanda). Naprawde spoko wozek.
Czy to jest wózek, który faktycznie nadaje się do końca wózkowania, czy jednak po 1.5roku dziecko będzie na niego za duże (niekoniecznie za ciężkie)?
 
Czy to jest wózek, który faktycznie nadaje się do końca wózkowania, czy jednak po 1.5roku dziecko będzie na niego za duże (niekoniecznie za ciężkie)?
Matka Prezesa (nie wiem czy znasz) uzywa go przy swoim 4 latku jeśli się nie myle.
 
Proszę o rady przy wyborze wózka.
Szukam lekkiego kompaktowego wózka 2w1, który wystarczy na cały okres wózkowania, koszt do 3 tys.
Do tej pory miałam na oku kilka modeli
- Cavoe Osis - czytałam tu na grupie kilka słabych recenzji dot. wykonania i jakości
- Insevio Dolphin - w sklepie bardzo 'latała' mu rączka, ma kiepską torbę pod wózkiem i nie ma blokady przy złożeniu
- Muuvo Quick 2.0 - czytałam sporo negatywnych opinii na grupie
- Anex L Type - dość drogi jak na brak dodatków w stylu ochronki na nóżki do spacerówki, torby itd.
Czy ktomuś jednak sprawdziły się w/w modele, albo może polecić inny spełniający wymagania?
Alternatywą mogą być też spacerówki z opcją wpięcia gondoli, np. Oyster Zero, Valco Baby Snap Sport Trend, jeżeli u Was takie rozwiązania się sprawdziły :)

Myślę, że mało który wózek 2w1 spełni swoją funkcję do końca wozkowania. Oglądałam tego baliosa kilka razy, dla mnie klekot. Dlatego chyba dla każdego fajne jest co innego. Mi zależało na wadze, żeby rozkładał się później do pozycji leżącej, był przód, tył i składał się razem ze spacerówka.
Wybór super spacerowek jest dużo większy bez tej kuli u nogi jaka jest często gondola. No i też duże spacerówki nie nadają się dla 6 miesięcznych dzieci, a z drugiej strony kiedy kupimy z małą to później w wieku 2 lat dziecku wystaje głowa.

Zastanawiałam się nad valco snap 4 i ten wózek mi się podobał, ale cena była wysoka. Zdecydowałam się na inny, jezdzilismy do roku, a później kupiłam zwinna spacerówkę eurocart volt pro.

Jeszcze chyba na topie były baby design i joie.
Budżet masz duży, więc na spokojnie coś wybierzesz, nawet gdyby to był 2w1, a później spacerówka (swoje potrzeby dopiero zobaczysz jak zaczniesz używać, wtedy też widać czy wybór był dobry )
 
reklama
Mamy Beby Jogger 2w1 z linii Commuter <3 Teraz akurat promocje widzialam. Cudowny, wygodny, wszystko pomiesci, dziecku wygodnie :)
 
Do góry