reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekki wózek głęboko spacerowy (gondola)

reklama
ja jeżdżę wózkiem anex sport ale moja siostra będąc obecnie w ciąży raczej kupi anex cross właśnie ze względu na mniejszą wagę, wybieramy się 1.12 na otwarcie sklepu bobowózki w Łodzi bo mają być porady, eksperci od wózków i foteli, wiem że są też w innych miastach więc warto podjechać i pogadać, powinni doradzić coś lżejszego :)
 
Moja przyjaciółka, która została niedawno mamą poleca Anex Cross. Jego waga z gondolą to coś około 13,1 kg a z siedziskiem jest tylko trochę cięższy. Gondola i siedzisko bardzo łatwo się wypinają. Miałam okazję być kierowcą sporta i muszę przyznać, że prowadzenie Crossa to sama przyjemność. Dlatego gdy po nowym roku będę szukać wózka to na 99% kupię ten
 
Warto rzucić okiem na te wózki co produkuje Dorjan, mają atestowane wózki i foteliki, bezpieczne, wygodne i zdrowe dla maluszka jeśli chodzi o profil. Nie trzeba się tutaj bać że kręgosłup będzie obciążony, siedzisko można regulować w trzech zakresach, mam w komplecie też folie ochronne, także w razie deszczu można bobasa osłonić.
 
Ja mam tutka torero i tez mogę polecić ten model jak i firmę. Tez nie odczuwam tych kg. a poza tym super się prowadzi.
Mały,zgrabny,zwrotny,lekko się prowadzi ;)
 
Anex sport to u nas strzał w dziesiątkę . Świetnie się prowadzi do tego gondola duża a spacerówka obszerna
 
reklama
Do góry