reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekkie kłucie w pochwie 10tc

ola11415

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2022
Postów
15
Cześć dziewczyny!
Mam pewien problem tzn nie wiem czy to problem ale trochę mnie zastanawia to ze od czasu do czasu mam lekkie kłucie w pochwie, czasem wyżej czasem na samym ujściu, trwa może sekundę, kończę 10tc, poza tym nic mi nie dolega, nie krwawię, nie plamie, nic mnie innego nie boli, mam mdłości, czasem wymioty, jak to w ciąży, półtora tygodnia temu bylam u ginekologa i wszystko było super, mam się czym martwić ? Bo ja jestem taka ze przejmuje się wszystkim na zapas, często nie potrzebnie ale jestem po jednym poronieniu dlatego wszystkie objawy mnie martwią :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, ja tez mam za sobą jedno poronienie. Jutro zaczynam wg apki 6tc i tez mam kłucia czasem w jajnikach. Dzwoniłam do lekarza powiedział ze to normalne, ze macica się poszerza i zalecił jeśli to konieczne brać nospe :)
 
Cała poprzednią ciążę tak miałam i przenosiłam, a myślałam że może coś z szyjką. Teraz też tak mam i się nie przejmuje. Wszystko się rozciąga. Na wizycie możesz powiedzieć lekarzowi, ale bez paniki ;)
 
Ja jestem w 28/29t a nadal od czasu do czasu pojawia się jakieś kłucie.
Teraz już dużo delikatniejsze ( czy może się przyzwyczaiłam 😄 ) , ale w 1trymestrze to nieraz miałam wrażenie że ktoś mi tam szpilki wbija jedną po drugiej.
 
reklama
Tez miewalam takie kucia w pierwszej ciazy po 15 tc. szyjke mialam do samego konca 4,5 cm. Tam sie wszytsko zmienia, coraz cieżej Twojej macicy. Jak masz watpliwosci ppgadaj z lekarzem. Ale nie ma co wpadac w panike :)
 
Do góry