reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekkie krwawienie zamiast okresu

Dołączył(a)
24 Październik 2018
Postów
8
Witam mam już 2 dzieci podjęliśmy decyzję o kolejnym. W maju wyjęłam po 3 latach wkładkę hormonalna. W lipcu dostałam pierwszy okres. Cykle były bolesne (piersi,podbrzusze). W październiku 14 pierwszy niezabezpieczony stosunek. 16 powinna być miesiączka zamiast tego 19 lekkie 3 dniowe krwawienie zupełnie bezbolesne. Potem śluz Ala płodny podbarwiony krwią i to tyle. Zastanawiam się czy coś może być nie tak? Lekarz dopiero w
listopadzie.
 
reklama
Skoro się starasz - to czy robiłaś test ciążowy?

Jeśli to nie ciąża - to mogą być jeszcze zawirowania hormonalne, być może endometrium się nie odbudowało i stąd tylko skromne krwawienie/plamienie.
 
Test robiłam dwa dni temu z tym że to było 8dni po stosunku więc chyba trochę szybko. Chciałabym żeby to była ciąża nawet doszukiwalam się objawów typu zgaga, mdłości itp ale z moich wyliczeń to raczej były to dni niepłodne. Zła jestem że teraz jak podjęliśmy decyzję to jakieś anomalie się pojawiają. A już wydawało mi się że jest w miarę regularny okres i problemu z ciąża nie bedzie
 
No to raczej stosunek nie był w dni płodne, więc prawdopodobieństwo ciąży jest znikome (co nie znaczy, że ciąża jest niemożliwa).
 
Przy miesiące tez może byc śluz i nie jest to śluz płodny. Tak ze to raczej normalne.
Ja zazwyczaj bardziej oczekuje kolejnej owulacji jak miesiączki. Bo krwawienie w ciąży może byc, ale owulacja juz nie
 
Też w lipcu wyciągnęłam wkładkę i zaczęłam starania o fasolke mój @ też był inny jak przy wkładce tzn mniej obfity zaczęłam robić testy owu brać wiesiołek i chyba cos z tego będzie ;)test dzień po terminie @
 

Załączniki

  • IMG_20181023_055017.jpg
    IMG_20181023_055017.jpg
    782,4 KB · Wyświetleń: 9 723
Ja przy wkładce nie miałam wcale okresu. Po wyjeciu 3 normalne i teraz takie b. Skąpe 3 dni ..
Zrób test [emoji6]
Jeśli owulacja była później, to może to być plamienie implantacyjne - ja miałam takie 3 dni, myślałam, że taka skąpa @ a efekt tej @ leży mi właśnie na brzuchu [emoji23]
 
reklama
Do góry