reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekkie plamienia i dziwny skrzep

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kochana 1 syna urodzilam. Majac 17 lat..to nie kwestia wieku sadze a poprostu charakteru lub tez podejscia wyniesionego z domu.Nie wiem czy ten post to jakas prowokacja bo nadal nie moge uwierzyc ze sa ludzie tacy lekkomyslni i egoistyczni:/
To samo myslalam, że ten post to jakiś żart, prowokacja.
Czasami kobieta mająca 17 lat zachowuje się doroślej niz ta, ktora ma np 30.
 
reklama
Kochana 1 syna urodzilam. Majac 17 lat..to nie kwestia wieku sadze a poprostu charakteru lub tez podejscia wyniesionego z domu.Nie wiem czy ten post to jakas prowokacja bo nadal nie moge uwierzyc ze sa ludzie tacy lekkomyslni i egoistyczni:/
Ja tez 1 syna urodziłam mając 17 lat i pilnowałam się ze wszystkim jeśli coś mnie niepokoiło od razu byłam u lekarz.I masz rację nie kwestia wieku ma znaczenia.
 
Nie dolewajcie oliwy do ognia. Nie pojechała do szpitala i to jej decyzja. Nie Wy jesteście od osądzania.
To w jakim celu zadaje pytanie...skoro od gornie bylo pomyslane ze nie pojedzie odrazu na oddział

Masz racje nie nam osiadzac
Ale wyrazić swoje zdanie mozemy skoro jest założony watek..Watek dosc kontrowersyjny
 
Jeśli nie pojechała to ona będzie ponosić konsekwencje, mogłyśmy jej doradzić i uswiadomic, że to nie wygląda dobrze, ale teraz każda pisze kto jest jak i na ile mądrzejszy. Poczekajmy na odpowiedź autorki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
 
Uważam, że to nie miejsce na ocenianie. Dziewczyna zadała pytanie, dostała odpowiedzi, podjęła decyzję... Uszanujcie ja. Nawet jeśli się ona wam nie podoba. Nikt z nas na forum nie jest powoływany do sędziowania. Każda ma prawo zrobić tak jak dyktuje jej sumienie. Ostatnio dużo takich ostrych komentarzy się pojawia... zupelnie niepotrzebnie.
 
Chyba nie rozumiem takiego podejścia...
Ocenianie ocenianiem ale udzielenie pomocy dziecku urodzonemu to obowiązek rodzica, jeśli nie zaprowsdzisz do lekarza a umrze, na zaniechanie są paragrafy... a temu w łonie mamy to pomagać nie trzeba? :( jest mi po ludzku smutno...
Mam nadzieję że wszystko się skończy dobrze i ta osoba nie będzie musiała żyć z tym, że czegoś nie zrobiła kiedy był na to czas.
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie rozumiem takiego podejścia...
Ocenianie ocenianiem ale zaniechanie pomocy dziecku urodzonemu to obowiązek rodzica, jeśli nie zaprowsdzisz do lekarza a umrze, są paragrafy... a temu w łonie mamy to pomagać nie trzeba? :( jest mi po ludzku smutno...
Mam nadzieję że wszystko się skończy dobrze i ta osoba nie będzie musiała żyć z tym, że czegoś nie zrobiła kiedy był na to czas.
Dokładnie! Przecież to jest mały człowiek. Gdyby ktoś napisał tak o dziecku, które się już urodziło to tez nie wypadałoby komentować?. To przecież taka sama sytuacja, tyczy się ludzkiego życia.
 
reklama
Odklejanie łożyska nie tylko jest niebezpieczne dla dziecka, ale i dla matki...
Trzymam kciuki, zeby było ok.
Ale nastepnym razem musisz myslec o sobie, a nie o lekarzach, ktorzy byli w zlych humorach...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry