reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekkie wgłębienie z tyłu główki u 8 tygodniowego dziecka

Mama2021_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2021
Postów
47
Ostatnio zauważyłam u mojej córeczki z tyłu główki lekkie wgłębienie mniej więcej na środku główki, nie wiem co to takiego i czy mam się martwić, kupiliśmy poduszkę korygująca bo moja malutka szczególnie lubi jedną stronę ( lewa) i zawsze odwraca tak główkę, teraz już z poduszką jest lepiej ale niepoki mnie to wgłębienie :/ dodam że jesteśmy po szczepieniu kilka dni i pediatra powiedziała, że wszystko jest ok, jednak trochę się niepokoje
 
reklama
Przez internet nikt Ci nie odpowie co to dokladnie moze byc, mozliwe ze poprostu wyczulas ciemiączko, dziecko ma ich kilka na glowce, mozesz podejsc do pediatry i niech obejrzy malutką, odpowie na Twoje pytania, rozwieje watpliwosci.
 
Przez internet nikt Ci nie odpowie co to dokladnie moze byc, mozliwe ze poprostu wyczulas ciemiączko, dziecko ma ich kilka na glowce, mozesz podejsc do pediatry i niech obejrzy malutką, odpowie na Twoje pytania, rozwieje watpliwosci.
Właśnie ostatnio byłam i powiedziała że wszystko jest dobrze bo sprawdzała główkę, a ja to dopiero 2 dni temu zauważyłam
 
Właśnie ostatnio byłam i powiedziała że wszystko jest dobrze bo sprawdzała główkę, a ja to dopiero 2 dni temu zauważyłam
Bardzo dobrze ze sprawdzala ale Ty mozesz nie wiedziec jak to sie wyczuwa i w jakich miejscach. Jesli Cie martwi cokolwiek to i tak najlepiej zasiegnac opini lekarza, a moze wlasnie okaze sie ze to nic takiego albo wlasnie ciemiączko i wtedy mozesz smialo poprosic zeby Ci lekarka pokazala gdzie one sie znajdują, co Cie powinno zaniepokoic w ich wygladzie itd.
 
Do góry