reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leniwy dzidzio????

reklama
ta moja mała to coraz bardziej mną włada ::) nie dość że nie mogę leżeć na brzuchu to okazuje się że tej małej przeszkadza nawet jak śpię na boku!! od razu tak mnie kopie w bok że chcąc nie chcąc muszę się obrócić :) teraz pozostaje tylko na plecach i lekko na boku,taki półplecy-półbok :)
 
hej!u mnie od wczoraj coś nie czuje wogóle ruchów dzidziusia!strasznie się niepokoje - dziś mam wizytę u gina więc wszystko się wyjaśnie - mam nadzieje ze wszystko jest wporzągdku bo ta niewiedza mnie wykańcza Jestem w 31 tygodniu ciąży wizyte mam dopiero o 16.45 żeby tylko wszystko było ok trzymajcie kciuki
 
Hej dziewczyny!!! Mam pytanko: czy Wasi lekarze kazali Wam liczyć ruchy? ??? Czytałam, że powinno się to robić od 28 tygodnia, w innym źródle, że od 30. Ja byłam u lekarza w 30 tyg. i nic na ten temat nie mówił, nie wiem, może to się robi tylko wtedy, gdy coś jest nie tak...? Osobiście się nie martwię, moje maleństwo daje mi o sobie znać na tyle regularnie, że w liczenie się już nie bawię :) ale jestem ciekawa jak to jest u Was, co lekarze mówią na ten temat.
 
Mnie kazano liczyć od 30 tyg. no to liczę. ;) Z tym że mój maluch i tak się prawie cały czas wierci, więc po 5 min liczenia mam spokój. :laugh:
 
czesc dziewczynki !!! :)
moja lekarka też nie kazala mi liczyć, nawet nie wspominała o tym, z tym że za słyszałam ,ze to tzreba tylko wtedy gdy są jakieś wątpliwosci...tzn., mamusia ma wrazenie, że dzidziuś za mało się rusza czy coś w tym stylu
 
Umówiłam się na poniedziałek do dentysty na kontrolę. Ciekawe czy maleństwo znowu ją skopie tak jak ostatnim razem :laugh:
 
reklama
moja dzidzia ostatnio szaleje jak najęta,wczoraj wieczorem jak mąż jej śpiewał to normalnie podskakiwała
jumpbaby0hu.gif
:) takie "wyginam ciało śmiało" ;D

a dziś śniło mi się że mała mnie kopnęła i było wyraźnie widać zarys rączki :)
 
Do góry