reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leniwy dzidzio????

siedzi mi w głowie ta karta ruchów.Wczoraj jak sobie leżałam i poczułam że zaczyna kopać to pomyślałam że policzę :) no i z 10 razy to kopnął mnie w ciągu 1 minuty :) ale i tak jakis stres jest czy kopnie te 10 razy,w ciągu godz to ma dużo czasu,chyba jestem przewrazliwiona ;)
 
reklama
W tym filmie na National mówili, że maluchy w II trymestrze przesypiają jakieś 90% czasu i tylko w pozostałych 10% są aktywne. Na razie więc nie ma się co martwić. Może maluch rusza się akurat wtedy gdy my śpimy.
 
niektóre z nas listopadówek są już w trzecim trymestrze,np.klementynka :) ciekawią mnie historie gdzie dziewczyny piszą że kopniaki dzidziów wybudzają je ze snu,jak zasypiam to mały trochę szaleje ale jak rano się budzę to też jest zaspany i leniwy :)
 
Karolinna to budzenie w nocy to jeszcze przed nami, rozmawiałam z kolezanka i mówiła że te kopniaczki to czasami naprawde bolą. Ale ja juz nie moge się ich doczekac.
A mój dzidzio szaleje i wieczorem i czasami rano, a zwłaszcza około 5 rano, jak budze się na siku.
 
Mój szaleje w rozmaitych porach, na przykład teraz się miota :)
W nocy mnie jeszcze nie budzi, ale rano jak się przecknę to zazwyczaj dostaję bulgotka na powitanie :), a potem mówi ładnie "dziekuję" po jedzeniu - taki dobrze wychowany jest ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry