reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leonia, imię dla dziewczynki

Cześć dziewczyny,
W lutym mam termin porodu, bedzie dziewczyna :) szukamy z mężem ciekawego imienia dla córki, jest nam ciężko wybrać jakiekolwiek. Ja skłaniam się ku Leonii, mąż jeszcze nie jest przekonany. Nie chce udziwnionego imienia, ani imienia z top10 (typu Zosia, Hania, Lena, Maja, Zuzia, Julia, Lena, Wiktoria..). Podobają mi się jeszcze imiona Michalina, Nela, Rita, Pola, Gaja - ale to się trochę boję że to taka nowo moda (z imieniem Gaja). Mąż ma totalnie szalone pomysły - Tekla, dla mnie za ostro, jakies takie kwadratowe trochę, nie w moim guście, i Sawa - podoba mi się, ale wydaję mi się zbyt odważne.
Leonia brzmi bardzo ładnie, można mówić Leonka, Leosia. Nie wiem, jak uważacie? Macie może jeszcze inne pomysły? Dzięki :D
Leonia brzmi pięknie, wręcz bardzo dostojnie. Mi się to imię bardzo podoba. Oprócz Leonki może być tez zdrobnienie Lea:) Z wymienionych podoba mi się jeszcze Nela i trochę Pola, ale Pola już robi się oklepane... A ogolnie podobają mi się jeszcze takie imiona jak Nelia, Rozalia i Aurelia.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
W lutym mam termin porodu, bedzie dziewczyna :) szukamy z mężem ciekawego imienia dla córki, jest nam ciężko wybrać jakiekolwiek. Ja skłaniam się ku Leonii, mąż jeszcze nie jest przekonany. Nie chce udziwnionego imienia, ani imienia z top10 (typu Zosia, Hania, Lena, Maja, Zuzia, Julia, Lena, Wiktoria..). Podobają mi się jeszcze imiona Michalina, Nela, Rita, Pola, Gaja - ale to się trochę boję że to taka nowo moda (z imieniem Gaja). Mąż ma totalnie szalone pomysły - Tekla, dla mnie za ostro, jakies takie kwadratowe trochę, nie w moim guście, i Sawa - podoba mi się, ale wydaję mi się zbyt odważne.
Leonia brzmi bardzo ładnie, można mówić Leonka, Leosia. Nie wiem, jak uważacie? Macie może jeszcze inne pomysły? Dzięki :D
 
Cześć dziewczyny,
W lutym mam termin porodu, bedzie dziewczyna :) szukamy z mężem ciekawego imienia dla córki, jest nam ciężko wybrać jakiekolwiek. Ja skłaniam się ku Leonii, mąż jeszcze nie jest przekonany. Nie chce udziwnionego imienia, ani imienia z top10 (typu Zosia, Hania, Lena, Maja, Zuzia, Julia, Lena, Wiktoria..). Podobają mi się jeszcze imiona Michalina, Nela, Rita, Pola, Gaja - ale to się trochę boję że to taka nowo moda (z imieniem Gaja). Mąż ma totalnie szalone pomysły - Tekla, dla mnie za ostro, jakies takie kwadratowe trochę, nie w moim guście, i Sawa - podoba mi się, ale wydaję mi się zbyt odważne.
Leonia brzmi bardzo ładnie, można mówić Leonka, Leosia. Nie wiem, jak uważacie? Macie może jeszcze inne pomysły? Dzięki :D
 
Witam serdecznie
Dopiero natrafiłam na Pani post, i jestem ciekawa jak w końcu Pani dała na imię córeczce, która będzie miała już 2 latka. Właśnie chciałam oznajmić, że ja mam córkę o imieniu Leonia, ma już 13 lat i nie żałuję tego wyboru. Jest mi to obojętne, że komuś to imię się nie podoba. Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry