reklama

Letnie topy

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez katarzyna22, 25 Kwiecień 2014.

1. katarzyna22

katarzyna22 Początkująca w BB

Ostatnio zaczęły mi się podobać topy, to dziwne, ponieważ nigdy za nimi nie przepadałam ;-). Zbliża się lato, dlatego chcę sobie kupić kilka, byłam ostatnio w galerii handlowej i bardzo spodobały mi się topy w Diverse - Topy - Kolekcja damska – Sklep internetowy Diverse. Myślicie, że można takie topy zestawiać z bandażową spódniczką? czy tylko z szortami i rurkami?

Ostatnia edycja: 25 Kwiecień 2014
  2. Aneta89

Aneta89 Zaciekawiona BB

Fajne te topiki.

3. reklama
  4. luna89

luna89 Fanka BB :)

Takie topy można w zasadzie nosić do wszystkiego - do dżinsów, szortów, wąskich i rozkloszowanych spódnic. Nie widzę w tym względzie żadnych ograniczeń :)

5. MyTummy

MyTummy Początkująca w BB

Do sportowej spódnicy, czemu nie.

6. luna89

Myślę, że w tym przypadku sprawdziłaby się nie tylko sportowa spódnica, ale i jakaś nieco bardziej elegancka rozkloszowana czy ołówkowa. Dziś w modzie nie ma właściwie większych ograniczeń, więc jeżeli tylko mamy odpowiednią fantazję i wyczucie, t-shirt z nadrukiem ubrać możemy właściwie do wszystkiego. Sama kupiłam sobie kilka tego typu bluzek na wyprzedaży Mango odzież i noszę je całe lato do dżinsów, szortów i różnego rodzaju spódnic.

7. Bernadetta87

Bernadetta87 Zaciekawiona BB

Crop topy są super ;)

8. luna89

O tak, też bardzo je lubię, ale żeby je nosić, trzeba mieć zgrabny brzuch :)

9. katarzy802

katarzy802 Zaciekawiona BB

Teraz w sklepach jest całe mnóstwo topów z odsłoniętych brzuchem, ciekawi mnie ile tak naprawdę kobiet może je nosić ;/

10. reklama
  11. Emily Sun

Emily Sun Początkująca w BB

Tak, lubię niebieską koszulę pasujące dżinsy

12. maximum

maximum Fanka BB :)

Mi się ostatnio podobają topy ala gorset, ale nie potrafię znaleźć nic odpowiedniego dla mnie.

Poleć forum