reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Letrox 50 a planowanie 2 ciąży

Hejka zapraszam was do działu Starania 2018 dziewczyny są tam na bieżąco teraz więc pewnie odpowiedzą wam

f2wlanli3pqz5ztn.png
 
reklama
Sama zdecydowanie nie powinnaś zmieniać dawkowania, jedynie lekarz.
Osobiście mi już podczas planowania ciąży lekarz zwiększył odpowiednio dawkę, potem już w ciąży ją modyfikował w zależności od wyników.
Witaj mam pytanie czy miałaś problem z zajściem w ciaze?za którym razem ci się udało?

f2wlanli3pqz5ztn.png
 
Dopiero raz wiesz myślałam że jak mi łatwo za pierwszym razem poszło to i za drugim w ogole nie myślę że mam problem z tarczycą

f2wlanli3pqz5ztn.png
Zgłoś się do lekarza .... A sama z siebie doradze ci bierz kwas foliowy też pomaga d najpierw musisz wyleczyć tarczyce nie wiem jak z tym jest ale z pewnością utrudnia zajście w ciąże..... JA brałam i biorę castus agnus tabletki na uregulowanie miesiączki cyklu i niby pomagają zajść w ciąże
 
Zgłoś się do lekarza .... A sama z siebie doradze ci bierz kwas foliowy też pomaga d najpierw musisz wyleczyć tarczyce nie wiem jak z tym jest ale z pewnością utrudnia zajście w ciąże..... JA brałam i biorę castus agnus tabletki na uregulowanie miesiączki cyklu i niby pomagają zajść w ciąże
Jestem pod opieką lekarza endokrynologa od 2 mc jak dowiedziałam się że mam guzka na tarczycy zlecił mi biopsje a przed świętami odb wynik zmiana jest nie złośliwa pani powiedziała ze nie ma przeciwwskazań do starania się. Wiec po okresie zaczęliśmy. Tabletki na tarczyce przyjmuje pisze w tym poscie na samym poczatku[emoji5]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem pod opieką lekarza endokrynologa od 2 mc jak dowiedziałam się że mam guzka na tarczycy zlecił mi biopsje a przed świętami odb wynik zmiana jest nie złośliwa pani powiedziała ze nie ma przeciwwskazań do starania się. Wiec po okresie zaczęliśmy. Tabletki na tarczyce przyjmuje pisze w tym poscie na samym poczatku[emoji5]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kwas foliowy biorę klika mc juz [emoji6]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem pod opieką lekarza endokrynologa od 2 mc jak dowiedziałam się że mam guzka na tarczycy zlecił mi biopsje a przed świętami odb wynik zmiana jest nie złośliwa pani powiedziała ze nie ma przeciwwskazań do starania się. Wiec po okresie zaczęliśmy. Tabletki na tarczyce przyjmuje pisze w tym poscie na samym poczatku[emoji5]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie doczytałam.... to bierz kwas foliowy też niby pomagają zajść w ciąże... A tak przy okazji ja z mężem też się staram i zainwestowalam w testy owulacyjne
 
Do góry