reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Letrozole a brak owulacji

reklama
Nie jest konieczny zastrzyk. Pęcherzyk moze pęknąć bez zastrzyku.
Dziękuję za odpowiedź. Mam 12dc , wczoraj w 11 były na monitoringu 3 pęcherzyki w prawym 16x9 , 14,8x9,4 , 12,3x8,5 endometrium zaś 5,7. Lekarz kazał się zgłosić jutro , aby podjąć decyzję o zastrzyku , ale z racji tego ,że klinika jest daleko nie mam jak dojechać. Wizyta planowana dopiero w czwartek .
W poprzednim cyklu był jeden pęcherzyk w lewym + torbiel i dostałam zastrzyk otrivelle ,ale niestety pęcherzyk nie pękł, a torbiel została.
Czy lepiej się wstrzymać do czwartku i bez zastrzyku poczekać czy pęcherzyki pękną czy konieczny zastrzyk ? 🙄 Sama nie wiem..
 
Dziękuję za odpowiedź. Mam 12dc , wczoraj w 11 były na monitoringu 3 pęcherzyki w prawym 16x9 , 14,8x9,4 , 12,3x8,5 endometrium zaś 5,7. Lekarz kazał się zgłosić jutro , aby podjąć decyzję o zastrzyku , ale z racji tego ,że klinika jest daleko nie mam jak dojechać. Wizyta planowana dopiero w czwartek .
W poprzednim cyklu był jeden pęcherzyk w lewym + torbiel i dostałam zastrzyk otrivelle ,ale niestety pęcherzyk nie pękł, a torbiel została.
Czy lepiej się wstrzymać do czwartku i bez zastrzyku poczekać czy pęcherzyki pękną czy konieczny zastrzyk ? 🙄 Sama nie wiem..

Pytanie czy pęcherzyki pękają Ci same. Ja miałam stymulację bez zastrzyku i pęcherzyk pękł, ale ja nie miałam nigdy problemu z pęknięciem tylko z długością cyklu stąd stymulacja
 
Do góry