reklama

Leukocyty w moczu.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ankaka., 7 Marzec 2013.

1. ankaka.

ankaka. Fanka BB :)

Witam. Miała któraś z was podwyższoną liczbę leukocytów w moczu ?

2. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

ja miałam ale nastepnego dnia powtórzyłam badanie podmywajac sie przed zrobieniem siusiu ( laborantka mi tak poradzila ) i wynik wyszedł w normie

3. reklama
  4. Gosiak86

Gosiak86 Szczęśliwa mamusia :)

Ja miałam i to teraz na dniach. Na pierwszym badaniu 10WBC/ul, zalecenie od ginekologa - Żuravit i po 10 dniach powtórzyć badanie. Po 10 dniach leukocytów przybyło i było już ich 75wbc/ul - gin przepisał furagin. Skonsultowałam się jeszcze z lekarzem rodzinnym i ten przepisał mi od razu antybiotyk, wczoraj powtarzałam badanie i wyniki w normie, a podejrzewam że bez antybiotyku dalej bym się z tym bujała. A Tobie jaki wynik wyszedł?

5. ankaka.

Na ostatnim badaniu jakiś miesiąc temu miałam 30 - 50. Brałam prenatal urocare. Z powodu bólu nerek poszłam do lekarza rodzinnego i mi wyszło 10-20. Przepisała mi Furagin. Tylko czemu te nerki tak bolą.

6. majeczka02

majeczka02 Moderator

Też miałam problem z podwyższonymi leukocytami w moczu w pierwszej ciąży brałam wtedy długo ziołowe tab.urosept.
    Podobno w ciąży tak bywa,że nie każde wyniki są wzorowe.
    W drugiej ciaży za to miałam przygode z c'coli w moczu.
    Nic się nie martw to normalne.
    Pozdrawiam

7. Gosiak86

Gosiak86 Szczęśliwa mamusia :)

Mnie też nerki bolały i mój gin to zbagatelizował... Teraz po antybiotyku wszystkie dolegliwości ustąpiły, nerki nie bolą a wyniki mam ok. Mam nadzieję, że i u Ciebie się poprawi :)

8. ankaka.

Biorę ten furaginum. Póki co to non stop chodze do ubikacji ;/ ale nie mam już takich silnych ataków z nerkami tylko pobolewają trochę.

Poleć forum