reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leukocyty w moczu.

reklama
ja miałam ale nastepnego dnia powtórzyłam badanie podmywajac sie przed zrobieniem siusiu ( laborantka mi tak poradzila ) i wynik wyszedł w normie
 
Ja miałam i to teraz na dniach. Na pierwszym badaniu 10WBC/ul, zalecenie od ginekologa - Żuravit i po 10 dniach powtórzyć badanie. Po 10 dniach leukocytów przybyło i było już ich 75wbc/ul - gin przepisał furagin. Skonsultowałam się jeszcze z lekarzem rodzinnym i ten przepisał mi od razu antybiotyk, wczoraj powtarzałam badanie i wyniki w normie, a podejrzewam że bez antybiotyku dalej bym się z tym bujała. A Tobie jaki wynik wyszedł?
 
Na ostatnim badaniu jakiś miesiąc temu miałam 30 - 50. Brałam prenatal urocare. Z powodu bólu nerek poszłam do lekarza rodzinnego i mi wyszło 10-20. Przepisała mi Furagin. Tylko czemu te nerki tak bolą.
 
Też miałam problem z podwyższonymi leukocytami w moczu w pierwszej ciąży brałam wtedy długo ziołowe tab.urosept.
Podobno w ciąży tak bywa,że nie każde wyniki są wzorowe.
W drugiej ciaży za to miałam przygode z c'coli w moczu.
Nic się nie martw to normalne.
Pozdrawiam
 
Mnie też nerki bolały i mój gin to zbagatelizował... Teraz po antybiotyku wszystkie dolegliwości ustąpiły, nerki nie bolą a wyniki mam ok. Mam nadzieję, że i u Ciebie się poprawi :)
 
reklama
Biorę ten furaginum. Póki co to non stop chodze do ubikacji ;/ ale nie mam już takich silnych ataków z nerkami tylko pobolewają trochę.
 
Do góry